Joanna Brodzik zmienia wizerunek? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Na plus?

joanna brodzik joanna brodzik/KAPiF
Co robi większość znanych mam po urodzeniu dziecka? Gwiazdy zwykle lansują się na ściankach do ostatniego momentu ciąży i zaledwie kilka tygodni po opuszczeniu porodówki. Sztab niań pomaga w opiece nad dziećmi, a młode mamy biegają na siłownię, eventy, plany zdjęciowe.

Ona bezsprzecznie była jednym z numerów jeden na polskiej scenie aktorskiej. Któż z nas nie zachwycał się Joanną Brodzik (42 l.). Ostatnio wzięła sobie wolne, by skupić się na opiece nad bliźniakami, które urodziły się jako wcześniaki. Nie było łatwo. Joanna podczas ostatniej rozmowy z Magdą Mołek wyznała bez ogródek:

- Uważam, że oprócz naszego instynktu, który skazuje nas na chemiczne procesy powodujące, że musimy posiadać potomstwo, bardzo wielu ludzi dokłada się do światowego spisku mówiąc jak jest cudownie... Mój partner twierdzi, że to dlatego, żeby ci, co nie mają dzieci, też mieli dzieci i mieli tak samo przesrane.


Teraz Joasia wraca do gry. Jakby nieco odmieniona... Zapuściła włosy, zmieniła garderobę...

Wczoraj Brdzik wraz z koleżankami promowała Babski dzień. Aktorka postawiła na koka i okulary w czarnych oprawkach. Do tego jeansy, marynarka i wzorzysty szal.

Zmierza w dobrym kierunku?

 


Joanna Brodzik zmienia wizerunek? (FOTO)

Joanna Brodzik zmienia wizerunek? (FOTO)

Joanna Brodzik zmienia wizerunek? (FOTO)

Joanna Brodzik zmienia wizerunek? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!