Joanna Koroniewska: Miałam bardzo ciężkie dzieciństwo!

przejdź do komentarzy

Aktorka zdecydowała się na zaskakujące wyznania.

joanna koroniewska joanna koroniewska/©KAPiF, PnŚ
Zarobki gwiazd to temat rzeka. Zwykle wydaje się, że sławy zarabiają kokosy i nigdy nie musiały martwić się o swój los. Aktorskie początki są jednak bardzo trudne. Nie tak dawno Małgorzata Socha zdradziła, że kiedyś brakowało jej na życie. Na swoje finanse w czasach młodości narzekał też Tomasz Karolak. Teraz przyszedł czas na Joannę Koroniewską.

Aktorka poprowadzi niebawem w TVP nowy program Pogotowie rachunkowe. Z tej okazji zjawiła się jakiś czas temu w PnŚ, gdzie zdradziła kilka szczegółów ze swojego dzieciństwa i czasów studenckich:

- Ja przez całe życie musiałam zmagać się z wieloma problemami. Ja żyłam sama z mamą. Miałam naprawdę bardzo ciężkie dzieciństwo, także pod względem finansowym. Zdawając do szkoły teatralnej, zdawałam tylko do jednej, w Łodzi, bo pamiętam, ile kosztowały mnie egzaminy... Zarobiłam na studia wyjeżdżając przez trzy miesiące do Anglii. Czego ja nie robiłam. Ja miałam trzy prace. Pracowałam jako pokojówka, w pizzerii jako kelnerka, a jeszcze w weekendy miałam inną pracę jako pokojówka. Ja zarobiłam wtedy na dwa lata swoich studiów.


Powinniśmy ją podziwiać?

Cały wywiad z Joanną Koroniewską tutaj.

Joanna Koroniewska: Miałam bardzo ciężkie dzieciństwo!

Joanna Koroniewska: Miałam bardzo ciężkie dzieciństwo!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!