Joanna Koroniewska pokazała seksowny brzuszek (Instagram)

przejdź do komentarzy

Przeżywa czterdziestkę?

joanna koroniewska joanna koroniewska/© AKPA
Za miesiąc Joanna Koroniewska skończy 40 lat. Aktorka przeżywa swoje pierwsze urodziny z czwórką na początku - przy okazji przeglądania starych zdjęć uświadomiła sobie, że od jej udziału w Tańcu z gwiazdami minęło już 12 lat.

Dramat Koroniewskiej. Zżera ją ZAZDROŚĆ!

Koroniewska brała udział w show jeszcze w czasach, gdy produkowała go stacja TVN. Gwiazda wystąpiła wówczas na parkiecie z Robertem Kochankiem. Zaszła bardzo daleko, ale ostatecznie Kryształową Kulę zdobył wtedy Rafał Mroczek, serialowy kolega Koroniewskiej.

Teraz Joanna pisze:

Dzisiaj mija właśnie Międzynarodowy Dzień Tańca. Od zawsze kochałam tańczyć- przypomniałam sobie tę niewątpliwie cudowną przygodę jaką był udział w @tanieczgwiazdami , ale potem uświadomiłam sobie kiedy to było - 12 lat temu 🙈🙊. A ta liczba jest zdecydowanie baaaardzo odległa... Wspominanie czas więc zacząć. Za niecały miesiąc będę miała jeszcze większa okazję do wspominania.


Koroniewska bez MAKIJAŻU broni się przed paparazzi!

Przy okazji mama dwóch córeczek pokazała zdjęcia z planu TzG. Figurę miała wtedy obłędną, ale i dziś nic jej nie brakuje. Koroniewska jest znana z tego, że uprawia sporty i prowadzi zdrowy styl życia. W jej przypadku czterdziestka to tylko kwestia innej cyferki na początku. Forma wciąż świetna..

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (8): sortuj