Joanna Krupa: Bóg jest po mojej stronie

przejdź do komentarzy

Czyli co modelka sądzi o opinii Kościoła dotyczącej jej reklamy dla PETA.

joanna krupa joanna krupa/© PETA
Reklama Joanny Krupy dla PETA wzbudziła wiele kontrowersji. (Kontrowersyjna reklama Joanny Krupy dla PETA (FOTO)).

Kościół katolicki był oburzony tym, że tak ważny symbol, jakim jest krzyż, został - według nich - zbezczeszczony. Nasza rodaczka, w wywiadzie dla TV Guide, powiedziała, że jest chrześcijanką i wcale nie uważa, że zrobiła coś złego.

- Kiedy PETA poprosiło mnie jeszcze raz, żebym wzięła udział w ich reklamach, mój menedżer powiedział im, żeby zrobić coś kontrowersyjnego. Smutne, ale niestety tylko w taki sposób można zwrócić uwagę. W innym przypadku dalej dyskutowalibyśmy o problemach finansowych Johna i Kate Gosselin albo kostiumach Lady Gagi, a na świecie są miliony zwierząt cierpiących i potrzebujących naszej pomocy.

- Byłam przygotowana na krytykę i wzbudzenie kontrowersji, ale właśnie o to chodziło. Chcieliśmy wywołać jakieś emocje. Zmusić ludzi do zastanowienia się, dyskusji i zwrócenia uwagi na ten przerażający problem, kiedy miliony zwierząt co roku są brutalnie zabijane.

- Jak wielu innych ludzi, nie widzę problemu z łączenia nagości z krzyżem. Jestem dumną katoliczką i jestem pewna, że Bóg patrzy na mnie z góry i kręci głową nad komentarzami katolickich władz.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!