Joanna Krupa o załamaniu Mateusza Magi (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Co zdradziła w DDTVN?

joanna krupa joanna krupa/DDTVN
O tym uczestniku programu Top Model wciąż jest bardzo głośno. Mateusz Maga spotkał się z krytyką kolegów i koleżanek z show. Na domiar złego internet zalała fala hejtu. Zrobiło się na tyle poważnie, że Mateusz zaczął obawiać się o swoje życie i przeszedł załamanie nerwowe. W sobotę Joanna Krupa wypowiedziała się w DDTVN na temat tej sprawy:

- Ja jak zobaczyłam, że jest pewna strona na Facebooku, to w ogóle jest mi przykro, że ludzie tak go krytykują. On ma twarz jedną na milion. Jakby jakiś fotograf go zobaczył, to może być naprawdę... U nas w Stanach to by było normalne. Trochę wygląda jak facet, troszkę jak dziewczyna, ale buźkę ma przepiękną. Jest wstydliwy, jest inny, ale dlaczego go krytykują?!Ma szanse! Ma taką buźkę, która jest naprawdę niespotykana.


Dżoana dodała, że jedyny problem Magi to słaba psychika:

- Na castingu jak Marcin Tyszka mu zrobił polaroida, przepiękne, on ma te policzki niesamowite, ale on sam musi to chcieć. Chce to, ale jeszcze nie ma motywacji. Jak jest krytyka to bardzo to bierze do serca, za bardzo. Musi mieć troszkę grubszą skórę.


Życzycie sukcesu?

Joanna Krupa w DDTVN TUTAJ.


Joanna Krupa o załamaniu Mateusza Magi (VIDEO)

Joanna Krupa o załamaniu Mateusza Magi (VIDEO)

Joanna Krupa o załamaniu Mateusza Magi (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!