Joanna Krupa płakała przez złośliwe komentarze (FOTO)

przejdź do komentarzy

Celebrytka w Gali.

joanna krupa joanna krupa/Gala, © KAPiF
Joanna Krupa wyskakuje z okładek, telewizji i internetu. Nieuchronnie zbliża się czas, w którym wyskoczy również z naszych lodówek. Ale zanim to nastąpi i zanim wszyscy będziemy już czuli tylko przesyt plotkami na jej temat, Gala funduje nam artykuł i okładkę z modelką.

Z tekstu dowiadujemy się, że Joanna mocno przeżywała negatywne komentarze, jakie pojawiły się, gdy zaczęła występować z Top Model.

Językowe potyczki Krupy, kaleczenie polskiego i śmieszne zbitki słowne, które stały się już kultowymi zwrotami, jednych bawiły, ją samą raniły.

W internecie pojawiły się zjadliwe komentarze, że jest głupia, sztuczna, plastikowa, znikąd. Często płakała - pisze Gala i cytuje słowa mamy Krupy:

Joasia nigdy nie zapomniała, skąd pochodzi, i bardzo kocha Polskę. W Stanach zawsze podkreśla, że jest Polką i jest bardzo z tego dumna. Ja w niej ten patriotyzm od najmłodszych lat pielęgnowałam. Dlatego teraz jest mi bardzo przykro, kiedy czytam, że internauci śmieją się z jej polszczyzny.

Już jutro pierwszy odcinek 2. edycji Top model. Czy tym razem Joanna nie będzie się przejmować żartami na swój temat? Oby! Jest w nich przecież sporo sympatii.

Wywiad w Gali znajdziecie TUTAJ.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!