Joanna Osyda i Tomasz Ciachorowski - bohaterowie Majki

przejdź do komentarzy

Jakie są Wasze wrażenia po pierwszym odcinku serialu? Spodobali się Wam grający w nim aktorzy?

joanna osyda joanna osyda/Screenshot majka.tvn
Za nami pierwszy, pilotażowy odcinek nowego serialu TVN - Majka. Kto widział, ten może już wyrazić pierwszą opinię na temat produkcji i aktorów, którzy trafili na plan w drodze castingu.

Przypomnijmy, że główną rolę gra nowicjuszka na ekranie telewizyjnym, Joanna Osyda. Uwagę dziewczyn przykuł pewnie grany przez Tomasza Ciachorowskiego, Michał Duszyński. Przystojny blondyn będzie miał do odegrania bardzo ważną rolę w tym filmie. Jego droga przetnie się z poplątaną drogą Majki, a co z tego wyniknie... Łatwo się domyślić.

Biorąc pod uwagę fakt, że żoną bohatera jest Aleksandra, grana przez Marietę Żukowską, można się spodziewać ciekawych wątków.

W rozmowie z portalem onet.pl Ciachorowski, zapytany o swój stosunek do popularności, powiedział:

- Szczerze, jeżeli chodzi o popularność i to, co z nią jest związane, co związane jest z graniem w serialu, nie spędza mi snu z powiek. Popularność jest wpisana w ten zawód. I ma to swoje dobre i złe strony. Jesteśmy osobami wystawionymi na ekspozycję publiczną – mówił, ale jednocześnie nie nastawiał się na to, że stanie się gwiazdorem. – Nie zakładam, że będzie wokół mnie taki splendor. Poza tym myślę, że jestem zaradnym człowiekiem i będę strzegł swojej prywatności, swojego terytorium. Nie chciałbym stać się osobą na sprzedaż. Nie chcę, by ludzie wchodzili z butami w
moje prywatne życie. Jak będą chcieli, to będą musieli stawić mi czoła.

A Waszym zdaniem - czy Tomasz Ciachorowski ma szansę zostać nowym amantem, podobnie jak Filip Bobek dzięki swej roli w BrzydUli? Podoba się Wam pomysł na ten serial i jego bohaterowie?

Galerię zdjęć Michała, czyli Tomka Ciachorowskiego, znajdziecie tutaj.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!