Co Joanna Przetakiewicz sądzi o Photoshopie? (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Gwiazda nowego Playboya specjalnie dla Kozaczka!

joanna przetakiewicz joanna przetakiewicz/© KAPiF, PLAYBOY
Joanna Przetakiewicz (49 l.) jest gwiazdą nowego numeru Playboya. Na jednym ze zdjęć widzimy projektantkę topless, siedzącą na maszynie do ćwiczeń na siłowni. Zbrabna pupa, pełne uda, ponętny biust.

Joanna Przetakiewicz w Playboyu! Mamy EKSKLUZYWNE materiały (ZDJĘCIA)

Kozaczek zapytał gwiazdę, co sądzi o stosowaniu Photoshopa podczas przygotowania do edycji zdjęć. Okazuje się, że Przetakiewicz nie ma nic przeciwko temu:

- Widziałam ostatnio cztery okładki, gdzie wystąpiły cztery nasze gwiazdy, które spotkały się z jakimś gigantycznym hejtem. Spotkały się z zarzutem, że jakim cudem sphotoshopowane ciało ma przekonać kobiety do pokazywania go jeszcze więcej i że to prawdopodobnie spowoduje odwrotny skutek - mówi Joanna Przetakiewicz i dodaje:


- Ja kompletnie nie rozumiem takiego punktu widzenia. Sesję dla Vogue'a, sama okładkę, photoshopuje się jakieś 12 godzin, a są to - umówmy się - jedne z najpiękniejszych kobiet świata. "Flawless" - czyli bez skazy. W dalszym ciągu jednak używa się takiego, a nie innego oświetlenia i pokazuje piękno kobiecego ciała czy twarzy w najpiękniejszy możliwy sposób, dlatego, że nikt nie chce oglądać cieni pod oczami, zmarszczek, tudzież skaz, bo wszyscy chcą oglądać piękno, a nie odwrotnie - przekonuje projektantka.


Mamy nowych Majdanów i nową Renulkę w Azji Express?

- Chcemy inspirować się jakimś ideałem, chcemy widzieć tą nieskazitelną twarz i to nie jest po to, żebyśmy nabrały kompleksów i dążyły w jakiś kretyński sposób do perfekcji, bo to w wieku dojrzałym i tak się nie uda - mówi gwiazda nowego Playboya.


Jednocześnie Przetakiewicz zapewnia, że przygotowując sesję dla Playboya, zaznaczyła, iż ingerencja powinna mieć rozsądne granice:

- Te idiotyczne zabiegi, że będziemy sobie wydłużać nogi o pół metra... Dlatego Zuza Krajewska robiła tę sesję i ja powiedziałam: Słuchaj Zuza, jeżeli my pojedziemy stronę plastikowej lali, to ja chcę się rozpoznawać na tych zdjęciach. Ja chcę być sobą, nie chcę być kimś, kim nie jestem, nie chcę być 25-latką, bo ja nią nie jestem i nie chcę być - koniec. Ja jestem Joanną Przetakiewicz, która ma 49 lat - kończy gwiazda.

Joanna Przetakiewicz dla Kozaczka o Photoshopie: To nie jest po to,żebyśmy...

Joanna Przetakiewicz dla Kozaczka o Photoshopie: To nie jest po to,żebyśmy...

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 17-09-17, 15:51 cytuj
  Stary plastik
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-09-17, 09:22 cytuj
  Ludzie lubią oglądać piękno, ale kiedy piękna 25 letnia modelka jest zrobiona na jeszcze piękniejszą i nikt nie będzie jej porównywał z realną kobietą. A tu próbuje się upiec dwie pieczenie- z jednej strony fotoszop zrobił z niej 20 latkę, bo inaczej męska klientela mogłaby nie kupić, z drugiej strony dojrzałe kobiety mają brać przykład niby jak to super rozbierać się w tym wieku gdzie powstaje pole do porównań. No nie mogła powiedzieć, że zdjęcia są naturalne, bo wszyscy widzą, że nie to teraz próbuje z tego filozofię robić
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-17, 11:41 cytuj
  (...) że każda kobieta może się zorganizować (...)

  No te 60-letnie kobiety, które wyglądają na 80 lat, pracownice fizyczne w Azji czy Ameryce Łacińskiej blah blah ;D Gdzieś w sieci były ścisłe wyliczenia matematyczne, że na jednego człowieka, który zarabia 2x więcej niż przeciętniak MUSI przypadać ~20-40 takich przeciętniaków, inaczej system nie działa, nie chce działać. Ona zarabia dużo więcej niż te 2x, bez w sumie żadnych kwalifikacji i ze znikomym doświadczeniem, weszła tylko w odpowiednim czasie jakiemuś bogatemu facetowi do wyra (który zrobił kasę na interesach z państwem, układach towarzyskich z politykami i swapie akcji jakiegoś słynnego, drogiego browaru, nie wymyślił półprzewodnika ani nic z tych rzeczy).
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-17, 11:31 cytuj
  Pierdu pierdu. Ktoś słucha tego całego gówna? Festiwal próżności, konsumpcja na pokaz ("mam kasę na utrzymanie urody po 50-tce i możecie mi skoczyć"), brak pokory, wielki lans, po co ona to w ogóle gada - szkoda atomów, bo podobno suma materii i zamiennej energii we Wszechświecie jest stała. No masz kasę, no super, no wyhaczyłaś bogatego męża (który wcale nie był najbogatszym Polakiem, przeczytajcie sobie o najbogatszym), no lansujesz się z gwiazdami.. No i co z tego, żadnego życia to nie zmieni na lepsze, chyba że Twoje własne.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-17, 11:27 cytuj
  Ale ją gościu z wywiadu w DDtvn zmasakrował, zrobił z niej totalną idiotkę. Najlepsze było stwierdzenie, że przecież nikt jej nie brał za poważną bizneswoman. I te pokrętne odpowiedzi, że ona robi to dla dojrzałych kobiet, a on, że ona ma kasę na zabiegi i siłownię, więc nie jest dobrym przykładem, na co stwierdziła, że każda kobieta może się zorganizować. I do tego w połowie wywiadu wstawka jak w "Azja Express " Joasia niesie kawałki gó..a. Majstersztyk.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-17, 11:09 cytuj
  a kulczyk siedzi sobie n wyspie z drinkiem i oglada gazetke w ktorej jego byla sie stacza ;)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-17, 11:08 cytuj
  Każda mozna sfotoszopować ale tu widzę tylko.podkreśkenie, uwypuklenie tego co ma ładne. Nie jest źle.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!