Joanna Przetakiewicz w sesji dla Sukcesu (FOTO)

przejdź do komentarzy

Nadaje się na fotomodelkę?

joanna przetakiewicz joanna przetakiewicz/YouTube
Joanna Przetakiewicz ma duże szanse, by szybko dogonić Ewę Minge, a nawet ją przegonić. W połowie lutego właścicielka domu mody La Mania pokaże swą kolekcję podczas Fashion Week w Londynie. To pierwszy krok do międzynarodowej kariery - zwłaszcza, że Przetakiewicz w jej wysiłkach wspiera nie kto inny, ale sam Karl Lagerfeld.

Zawsze mi powtarza, że trzeba znaleźć miłość - tak w życiu prywatnym, jak i miłość, i pasję do pracy, którą się wykonuje. Dopiero wtedy można mówić o doskonałości i całości. La Mania stała się moim najmłodszym dzieckiem. Ma dopiero rok, a za nami już cztery kolekcje. Staram się to dziecko wychowywać najlepiej, jak potrafię. A nie da się tego zrobić bez ciężkiej pracy. Przed ostatnim pokazem siedzieliśmy w pracy do drugiej w nocy, ale było warto - mówiła Przetakiewicz w wywiadzie dla Dziennika, który ukazał się kilka dni temu (czytajcie tutaj).

Jak tak dalej pójdzie, partnerka Kulczyka ma szansę "wbić" się na europejskie, a może i światowe salony mody. Wierzymy, że się jej to uda i życzymy powodzenia.

Tymczasem u nas screeny z najnowszej sesji Przetakiewicz, którą zorganizował magazyn Sukces.

Osądźcie czy fashionistka nadaje się również na fotomodelkę.Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!