Jo'Anne Patton zarabia przebierając się za Kim Kardashian

przejdź do komentarzy

Niezły sposób na biznes.

joanne patton joanne patton/Twitter
Pamiętacie Greka, który po tym, jak stracił pracę i rozstał się z żoną, zapuścił się, utył i zaczął przypominać ludziom Zacha Galifianakisa z filmu Kac Vegas? O tym, jak zarabia na życie udając popularnego bohatera komedii, pisaliśmy tutaj.

Okazuje się, że jest więcej osób korzystających na podobieństwie do znanych osób. Nawet - umówmy się - niewielkim podobieństwie.

W Wielkiej Brytanii mieszka sobie na przykład 32-letnia Jo'Anne Patton, która przebiera się za Kim Kardashian (34 l.). Kobieta ma stała pracę, ale dorabia sobie biorąc udział w imprezach, na których występuje jako celebrytka zza oceanu.

Jej Kim szczególne wzięcie ma wśród nastolatków - najczęściej pojawia się na urodzinach u młodych ludzi, którzy uwielbiają Kim Kardashian i są wniebowzięci mogąc bawić się w towarzystwie osoby, która jest do niej chociaż ciut podobna.

Patton mówi, że pracuje około 6 razy w miesiącu. Rocznie zarabia na takich imprezach do 36 tysięcy funtów.

Jo'Anne zdradziła Daily Mail, że chciałaby całkiem "przekwalifikować się" na bycie Kim Kardashian. Lubi tę pracę, ma z niej mnóstwo frajdy. Kto wie, może niedługo jej grafik będzie tak wypełniony, że nie będzie już musiała pracować inaczej?

My czekamy na polskie Kardashianki. O, pardon, już takie mamy. Na razie tylko nie słychać, by panie Marta Grycan i Wiktoria Grycan chciały zarabiać na swoim podobieństwie do słynnej Amerykanki.

Może ktoś inny spróbuje?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!