Johnny Depp i Amber Heard już wysyłają zaproszenia na ślub

przejdź do komentarzy

Poznajcie szczegóły.

amber heard amber heard/© PR Photos
Po tym jak Johnny Depp (51 l.) zbłaźnił się podczas przemówienia na festiwalu filmowym, plotkowano, że Amber Heard zaczęła się poważnie zastanawiać nad przyszłością ich związku.

Czytaj: Amber Heard zerwie zaręczyny przez wybryk pijanego Deppa?

Narzeczonej gwiazdora nie spodobał się fakt, że jej chłopak bełkotał podczas wręczenia nagród i wywoływał salwy śmiechu - może serdecznego, a może złośliwego?

Na szczęście okazuje się, że śliczna aktorka puściła wybryk Johnny'ego w niepamięć i już szykuje się do wyjątkowej uroczystości.

Wiele źródeł potwierdza, że Johnny i Amber wysłali zaproszenia na swój ślub! Impreza ma się odbyć 1 stycznia na wyspie należącej do gwiazdora. Dwa lata temu Depp nazwał jedną z zatok na wyspie imieniem ukochanej. Może właśnie tam będą bawić się goście weselni?

Oprócz przyjaciół pary (czyli - między innymi - Marilyna Mansona i Stevena Taylora) na ślub zaproszono rodziny panny młodej i pana młodego. Zapewne pojawią się dzieci aktora. Czy na ślubie będzie obecna jego była życiowa partnerka, Vanessa Paradis? Nie wiadomo. Ale jest to raczej wątpliwe. Vanessa podążyła swoją drogą i chyba nie zamiaru patrzeć na młodszą dziewczynę ojca swych dzieci.

Czytaj: Vanessa Paradis obcięła włosy.
Johnny Depp i Amber Heard już wysyłają zaproszenia na ślub

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!