Jolanta Kwaśniewska uczy jak się starzeć

przejdź do komentarzy

W telewizji.

jolanta kwaśniewska jolanta kwaśniewska/© KAPIF
Jolanta Kwaśniewska, była prezydentowa, mama najbardziej medialnej panny młodej, specjalistka od stylu i savoir-vivre ma od wczoraj nową rolę – została telewizyjnym coachem. I będzie mówić ludziom jak się starzeć.

Prezydentowa poprowadziła już pierwszy odcinek cyklu, który emitowany jest w Pytaniu na śniadanie. Jolanta Kwaśniewska będzie udowadniać, że jesień życia nie polega na narzekaniu, kreśleniu krzyżówek i spędzaniu czasu w kolejkach w przychodniach.

Starość, według cyklu Kwaśniewskiej, powinna być europejska, uśmiechnięta i zdrowa.

– Pokażemy, że w sile wieku można żyć aktywnie, zdrowo, można kultywować przyjaźnie, nawiązywać nowe znajomości, oddawać się hobby, uprawiać sport, modnie się ubierać, korzystać z nowych technologii. W Polsce wciąż pokutuje stereotypowe myślenie o starości, swego rodzaju „babciny” wizerunek osoby w podeszłym wieku. Trzeba przełamywać i odczarowywać ten model myślenia. Starzenie się społeczeństw europejskich jest faktem. Wciąż jednak zbyt rzadko mówi się o tym, że ludzie starzy to ogromny kapitał społeczny, którego nie można zmarnować – zapewniała Kwaśniewska.

Nieśmiało proponujemy drobną modyfikację – dobrze byłoby, gdyby pani prezydentowa pokazała jak to osiągnąć, mając do dyspozycji 1000 złotych emerytury.


Jolanta Kwaśniewska uczy jak się starzeć

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!