Jordan i Andre już zaczęli wylewać publicznie żale

przejdź do komentarzy

Ciekawe, ile na tym zarobią.

katie price katie price/ © PR Photos
Z pewnością nie było to zaskoczeniem, że Peter Andre i Katie Price zaczęli wylewnie opowiadać w mediach o swoim związku, problemach i rozwodzie. Piosenkarz oskarżał swoją żonę o bycie złą matką, której jedynym zajęciem były imprezy, a modelka twierdziła, że robi się z niej potwora, a przecież ona wcale taka nie jest.

To dopiero początek.

W jednym z wywiadów radiowych Peter opowiedział, jak ciężka jest dla niego ta cała sytuacja.

- Co było, to było. Trzeba żyć dalej. Nie ukrywam, że jest to dla mnie wyjątkowo trudne, a co gorsza zamieszane są w to dzieci, co jeszcze bardziej komplikuje całą sytuację. Katie zawsze będzie częścią mojego życia i nie mam zamiaru o niej mówić już niczego złego. Jest dorosłą osobą i sama wie najlepiej, jak powinna się zachowywać. Jeśli chodzi o to, co było przyczyną rozpadu naszego małżeństwa, to mogę jedynie powiedzieć, że nie był to tylko jeden powód. Było ich wiele.

A co na to wszystko Katie? Ona nie ma zamiaru ukrywać powodów ich rozstania i już zgodziła się opowiedzieć wszystko w wywiadzie z Piersem Morganem. Zostanie on wyemitowany na kanale ITV, 11 lipca. Jesteśmy pewni, że modelka będzie bardziej wylewna.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!