Jordan: Pete wciąż jest duży

przejdź do komentarzy

Tam, na dole. <br /> (+ FOTO z promocji książki)

jordan jordan/© Photorazzi
To był wyjątkowo ciężki okres dla modelki Jordan - ciąża, zapalenie opon mózgowych męża, Petera Andre, na końcu wypadek jej synka Harveya (niewidome dziecko stłukło lustro i okrutnie się przy tym pokaleczyło).

Wszystko jednak chyba wraca do normy, bo Katie Price szczęśliwie rozpowiada o swoim życiu seksualnym. A przede wszystkim, o "sprzęcie" męża.

Australijski piosenkarz wrócił do domu ze szpitala.

- [Pete] Czuje się lepiej, ale to wciąż nie jest jego normalne samopoczucie. Na szczęście schudł trochę w szpitalu. Nic nie stracił przy tym w swoich fajnych, szerokich ramionach. No i jego ptaszek też nie schudł, więc jest w porządku. Wciąż jest fajny i duży - opowiada Jordan. - Wiedziałam, że polepsza się mu, kiedy się TAM wydepilował. Jest gładki jak pupa niemowlaka. Przynajmniej nie przypomina to martwego kurczaka.

- Tak, kochaliśmy się. Pete nie miał zresztą wyboru. Z tą różnicą, że tym razem to on musiał leżeć.

Nie, nie - tym razem to JA muszę się położyć. Natychmiast. Katie sypie takimi szczegółami, że moja wyobraźnia dostaje kręćka. Niestety, w przeciwnym kierunku, bo właśnie robi mi się niedobrze.

Na zdjęciach modelka promująca swoją najnowszą książkę Crystal w londyńskim Harrodsie. Rzut oka i wiadomo, że żadne słowa z ust tej pani nie będą wydawać się dziwaczne.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!