Jordan się boi

przejdź do komentarzy

O ochronie, smarowaniu nóżek i wakacjach na Cyprze.

katie price katie price/ © PR Photos
Jordan i Peter Andre zostali zmuszeni do wynajęcia 24-godzinnej ochrony po tym jak odkryli, że ktoś chciał się włamać do ich posiadłości. Kiedy para razem z trójką swoich dzieci wróciła po wakacjach na Cyprze okazało się, że ktoś starał się dostać do środka ich rezydencji.

- Ktoś chciał się do nas włamać, gdy spędzaliśmy wakacje na Cyprze, dlatego podjęliśmy decyzję o wynajęciu firmy ochroniarskiej, która będzie pilnować naszego domu 24 godziny na dobę. Nie chcieliśmy psów ze względu na dzieci.- opowiada Katie Price.

Modelka opowiedziała także o swoich poparzeniach (to tak pasuje do sytuacji!):Podczas pobytu na Cyprze strasznie spaliłam sobie nogi. Smarowałam się co chwilę oliwką dla dzieci, a potem robiłam peeling, ale nadal wygląda to okropnie. Niedługo będę mieć zdjęcia do promocji moich najnowszych perfum, więc makijażyści będą mieć kupę roboty przy nakładaniu tony podkładów na moje nogi. A może trzeba było pomyśleć o smarowaniu przed wyjściem na plażę??? Grunt, że reklama nowych perfum poszła w eter.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!