Joseph Gordon-Levitt ożenił się!

przejdź do komentarzy

Wpadka! Przyznał, że jego kobieta nie jest zbyt ładna?

joseph gordon levitt joseph gordon levitt/© Fame/Flynet
Joseph Gordon-Levitt (33 l.) pilnie strzeże swego prywatnego życia. W wywiadach nigdy nie opowiada szczegółowo o swoich związkach, paparazzi stara się unikać, a plotek nie wzbudzać.

Dlatego też na portalach plotkarskich gości rzadko, a jeśli już się pojawia, to powód jest istotny.

Na przykład... ślub! Joseph właśnie się ożenił. Jego wybranką jest Tasha McCauley, dziewczyna niezwiązana z show-biznesem.

Gwiazdor wspomniał o swej dziewczynie tylko raz - w wywiadzie we wrześniu 2013 roku powiedział, że w jego życiu jest ktoś szczególny.

- Myślę, że jestem dobrym człowiekiem i dobrym chłopakiem. Nie chciałbym być z kimś, kto by mnie nie szanował. Ona jest spoza show-biznesu - stwierdził w rozmowie z Howardem Sternem.


Na swe nieszczęście, przy innej okazji Gordon powiedział coś jeszcze, co nie było związane z jego partnerką, ale dziś niektórzy łączą tę wypowiedź z żoną aktora.

- Nie chciałbym mieć zbyt ładnej dziewczyny. Bo piękne dziewczyny nie umieją być dowcipne. Są zwykle tak skoncentrowane na swoim wyglądzie, że nie zwracają uwagi na to, co mówią i często efekt jest taki, że plotą jakieś nudnawe historie - zauważył Levitt.


Albo więc gwiazdor wybrał niezbyt ładną żonę (oceńcie tutaj), albo okazało się, że wyjątek potwierdził regułę.

Najważniejsze, że są szczęśliwi. Gratulacje!
Joseph Gordon-Levitt ożenił się!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!