Julia Kuczyńska: Miałam propozycję od Playboya

przejdź do komentarzy

Redaktor naczelny: Nic takiego z naszej strony nie padło. Maffashion kłamie?

julia kuczyńska julia kuczyńska/© KAPiF
Julia Kuczyńska, aka. Maffashion bardzo chce być gwiazdą. Do tego stopnia, że opowiada o rzekomej propozycji ze strony Playboya. Znana szafiarka miała być namawiana do rozbieranej sesji.


- Będziesz miała sesję w Playboyu? - spytała autorka bloga uljaszowanie.blog.pl.

- Miałam taką propozycję. Uważam jednak, że mam za małe cycki. Najbardziej odstającą częścią mojego ciała jest mój nos. Poza tym jak będę chciała to sama sobie zrobię takie zdjęcia. Nie mówię, że nigdy się nie zdecyduję, ale na pewno teraz nie mam takiego pomysłu
- powiedziała.

Okazuje się, że takiego pomysłu nie ma też redakcja Playboya. Albo Julka kłamie na potrzeby autopromocji, albo… dała się nabrać komuś.

- Ta pani to młoda i jeszcze bardzo naiwna osoba - powiedział w rozmowie z nami redaktor naczelny pisma, Rafał Księżyk. - Następnym razem gdy ktoś będzie jej składał taką propozycję, powinna zażądać legitymacji, bo może paść ofiarą kogoś, kto jej łatwowierność będzie chciał wykorzystać.

A odnośnie sesji mówi:

- Nie mieliśmy takich planów i póki co nie mamy.

Na pocieszenie można sobie obejrzeć zdjęcia ubranej Maffashion. Sama zapowiedziała, że gdy będzie miała ochotę na rozbierane zdjęcia, zrobi je sobie sama. A w najnowszym Playboyu seksowna Paz De La Huerta - mamy zdjęcia z sesji. Zobaczycie je tutaj (+18!)

Julia Kuczyńska: Miałam propozycję od Playboya

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!