Julia Pietrucha pokazała PIERWSZE zdjęcie córki. Zdradziła jej IMIĘ

przejdź do komentarzy

Ładne?

julia pietrucha julia pietrucha/Instagram:julia_pietrucha
Niecały miesiąc temu pojawiły się doniesienia, że Julia Pietrucha została mamą. Ojcem dziecka jest jej partner Mateusz Jankowski.

Julia Pietrucha została MAMĄ. Znamy PŁEĆ dziecka!

Aktorka i wokalistka teraz osobiście podzieliła się radosną wiadomością. Zdradziła też imię córeczki - Gaja.

Z radością chciałabym poinformować Was, że mała Pietruszka jest już wśród nas. Jest cudną, malutką istotą, która mimo swoich niewielkich gabarytów, wywróciła nasz świat do góry nogami. Odkąd przybyła, chodzimy w chmurach, choć jak sugeruje jej imię, Gaja, powinna raczej sprowadzać nas na Ziemię;-)


Julia pokazała też urocze zdjęcie z córeczką na rękach.

Mąż Julii Pietruchy zdradza szczegóły bolesnego rozstania

Podoba wam się imię, które wybrała?

Kochani. Z radością chciałabym poinformować Was, że mała Pietruszka jest już wśród nas. Jest cudną, malutką istotą, która mimo swoich niewielkich gabarytów, wywróciła nasz świat do góry nogami. Odkąd przybyła, chodzimy w chmurach, choć jak sugeruje jej imię, Gaja, powinna raczej sprowadzać nas na Ziemię;-) Chciałabym skorzystać z okazji tego posta, aby podziękować wspaniałemu personelowi Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku, mojej ginekolog Danucie Kardzis i niezwykłej, spotkanej na sali porodowej położnej Katarzynie Juskowiak, dzięki którym poród był dla mnie przeżyciem spokojnym, pięknym i trochę magicznym. Pozdrawiamy Was ciepło z kaszubskiej ziemi🤱❤️ #baby #pietruszka

Post udostępniony przez Julia Pietrucha 🎤🎼🎶🎵🔊 (@julia_pietrucha)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj