Julia Pietrucha: Spotkałam śmierć... (Facebook)

przejdź do komentarzy

Bardzo emocjonalny wpis.

julia pietrucha julia pietrucha/KAPiF, Facebook
Ma 26 lat, jest piękna i zdolna. W 2002 roku Julia Pietrucha została Miss Polski Nastolatek. Zagrała w licznych filmach i serialach. Dużą popularność przyniosła jej rola w serialu Blondynka, w którym zastąpiła ją później Joanna Moro. Julia Pietrucha ma też za sobą udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Gwiazda słynie ze swojego zamiłowania do podróży. Na jej FB co rusz można znaleźć obrazki z egzotycznych miejsc. Ostatnio na jej profilu pojawił się bardzo emocjonujący wpis:

Spotkałam dziś śmierć- zaczyna Julia.


Dalej opowiada o tym, że była świadkiem śmiertlenego wypadku. Tego samego dnia sama była w bardzo niebezpiecznej sytuacji:

Na drodze zauważyliśmy tłum ludzi. Zatrzymaliśmy sie, żeby zobaczyc co sie stało. Na ziemi leżał człowiek. Obok niego przewrócone rusztowanie które podstawione było pod linie wysokiego napięcia. Człowiek nie żył. Prąd przeszył jego ciało i pozostawił zwłoki z ktorego jeszcze uchodził dym. Nad nim stała kobieta w ciąży i mały chłopiec lamentujący tak gorzko, ze łzy same naplywaly do oczu. Godzinę wczesniej jechałam motocyklem. Chwile po deszczu, ślisko. Podjeżdżałem pod góre, z naprzeciwka jechała ciężarówka. Nagle kierowca stracił panowanie nad kierownica, zobaczyłam bok auta moze dwa metry ode mnie. Wymanewrowalam, zjechałam na pobocze, odwróciłam sie, Ian był bezpieczny, ciężarówka pojechała dalej. Zgasiłam silnik, rozplakalam sie. Nie popełniłam żadnego błędu, to nie była moja wina. Nie mam więcej słów, boje sie, boli mnie wszystko, boli serce. Boje sie wsiąść znów na motocykl. Ale dużo myśli w głowie. Trzeba żyć każda chwilą, robić wszystko co w naszej mocy, żeby być lepszym człowiekiem. Dla samych siebie, dla innych. Bo strasznie mało czasu, nie ma sensu go marnować. Z taka myślą zamykam oczy i odpływam na dzis. To był ciężki dzien.


Życie...


Spotkałam dziś śmierć.Na drodze zauważyliśmy tłum ludzi. Zatrzymaliśmy sie, żeby zobaczyc co sie stało. Na ziemi leżał...

Posted by Julia Pietrucha on 18 lipca 2015


No dobra kochani! Nie uwierzycie, ale kilka dni temu zdecydowałam sie na nowy krok w moim podróżniczym życiu. Postanowił...

Posted by Julia Pietrucha on 14 lipca 2015


>

Pierwsze koty za płoty. Ogarnelam już jak zmieniać biegi, próbuje przyzwyczaić sie do hamowania nogą i jak ruszać....

Posted by Julia Pietrucha on 15 lipca 2015
Julia Pietrucha: Spotkałam śmierć... (Facebook)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!