Julia Wróblewska ZABLOKOWAŁA komentarze na Instagramie po aferze z lisem

przejdź do komentarzy

Zosia Zborowska: CO SIĘ DO CHOLERY DZIEJE Z DZISIEJSZĄ MŁODZIEŻĄ?!?!?!?

julia wróblewska julia wróblewska/© KAPiF
W czwartek Julia Wróblewska na własnej skórze poczuła, co to znaczy popularność w sieci.

Po tym, jak młoda aktorka wrzuciła na Snapa film, na którym śmiała się z kolegami po potrąceniu lisa, jej konto instagramowe zalała fala negatywnych komentarzy.

Zobacz: Julia Wróblewska ŚMIEJĄC SIĘ: Potrąciliśmy lisa... BUM BUM BUM! (VIDEO)

Niektóre były naprawdę bardzo ostre i bolesne. Były obraźliwe i dosadne.

Julia nie wytrzymała. Gdy jej tłumaczenia, że lis, o którym mówiła, wcale nie został potrącony, że auto potrąciło jedynie jego ogon, na nic się nie zdały, ba! wywołały jeszcze większa lawinę komentarzy, aktorka skasowała zdjęcie, pod którym się tłumaczyła i zablokowała dodawanie komentarzy pod postami.

Tymczasem sprawa wcale nie ucichła. Zosia Zborowska pisze na swoim profilu FB:

CO SIE DO CHOLERY DZIEJE Z DZISIEJSZĄ MŁODZIEŻĄ?!?!?!?

Najpierw jakieś dwie gówniary podpalają bezbronnego jeża, patrzą jak umiera w męczarniach, kręcą to i udostępniają w sieci w związku z czym CAŁA POLSKA nagłaśnia sprawę i jest skandal!!!!!! Skandal w SŁUSZNEJ sprawie!!! Jak można być tak bezdusznym??? Mnóstwo osób zabrało głos i wyraziło swoje oburzenie. I super - pomyślałam, może ktoś się zastanowi chwile nad tym, co się wydarzyło i np pogada z dzieckiem o empatii i szacunku nie tylko dla ludzi ale i dla zwierząt..
Ale dobrze, jak już ucichła burza związana z biednym jeżem to nagle BUM!!! Kolejna nowina!! Jakaś gwiazdka chwali się na swoich socialmediach ze potrąciła lisa!!!!! Po czym jak fani są oburzeni jej zachowaniem to ta pisze, że potrąciła tylko jego ogon (!!!) i że "bum" które usłyszała to nic wielkiego i że lis żyje. Ludzie!!!! Na jakim my świecie żyjemy?!?! Wytłumaczcie mi co to do cholery jasnej jest za pokolenie???!!! Kto wychował te dzieciaki?! Co one mają w głowach? Lajki zamiast mózgów?!?!


Zobacz: Instagram KONTRA rzeczywistość - jak wypadła Julia Wróblewska? (ZDJĘCIA)

P.S. Zapomniałam wspomnieć o jakimś mięśniaku, o którym jakiś czas temu było głośno bo "zajebal" jaszczurkę na wakacjach i oczywiście się tym pochwalił na instagramie!! Rozumiem ze ośrodek w mózgu odpowiadający za empatię zarósł mięśniem.
Nie rozumiem takich ludzi!!! Czy najważniejszy jest dla was parszywy "fejm" na idiotycznych plotkarskich portalach i chwilowy szum wokół waszej marnej osoby bo nic innego nie macie do zaoferowania?
Gratuluje. Nie wam ale waszym rodzicom, bo musza być cholernie dumni, że wychowali takich wrażliwców.


Julia Wróblewska ZABLOKOWAŁA komentarze na Instagramie po aferze z lisem

Julia Wróblewska ZABLOKOWAŁA komentarze na Instagramie po aferze z lisem

Julia Wróblewska ZABLOKOWAŁA komentarze na Instagramie po aferze z lisem

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!