Julka Wróblewska zdradza KULISY Agenta: Zdarzyło się kilka kłamstw...

przejdź do komentarzy

Jaki był jej sposób na program?

julia wróblewska julia wróblewska/AKPA
Julia Wróblewska (19 l.) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek trzeciej edycji "Agenta". Młoda aktorka w rozmowie z nami zdradziła, jak pomógł jej udział w programie.

NOGI Julii Wróblewskiej na Wielkim Teście o Zdrowiu w TVP (DUŻO ZDJĘĆ)

Agent zmienił mnie odrobinę, ale przede wszystkim wiele się o sobie dowiedziałam. Pokazał, jak zachowywać się w sytuacjach kryzysowych, jak przezwyciężać pewne lęki, moje bariery, których wcześniej nie mogłam przekroczyć ze względu na to, że się bałam. Przeżyłam świetną przygodę, poznałam świetnych ludzi,z którymi mam dalej kontakt.


Czy w takim programie możliwa jest przyjaźń? Czy raczej wszyscy walczą ze sobą, aby nie odpaść z programu? Julka twierdzi, że rywalizacji było niewiele:

Na planie było więcej przyjaźni. Nie wiem, jak było w poprzednich edycjach, ale my walczyliśmy dla siebie, pomagaliśmy sobie, wspólnie próbowaliśmy znaleźć agenta, kogoś, kto odbiega od grupy. Rywalizacji było mało – zaczęła się dopiero pod koniec.


Inni uczestnicy pytani na temat Julki, odpowiadają, że była bardzo sprytna i pokazała pazury. Jaki był jej sposób na przetrwanie w "Agencie"?

Pokazałam troszkę pazury, ale działałam na szczerość. Zdarzało się kilka kłamstw, ale w tym programie czasem trzeba ro zrobić. Starałam się jednak głównie być szczera – wtedy ludzie mi ufali i to był mój sposób na wydobywanie informacji.


Julia Wróblewska W BIKINI na basenie (ZDJĘCIA)

Będziecie oglądać trzecią edycję programu "Agent Gwiazdy"?

Julka Wróblewska zdradza KULISY Agenta: Zdarzyło się kilka kłamstw

Julka Wróblewska zdradza KULISY Agenta: Zdarzyło się kilka kłamstw

Julka Wróblewska zdradza KULISY Agenta: Zdarzyło się kilka kłamstw

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj