Justin Bieber i Rihanna mieli ROMANS?

przejdź do komentarzy

Rok temu Bieber miał z nią zdradzić Selenę Gomez.

rihanna rihanna/© Fame/Flynet
Justin Bieber i Selena Gomez rozważają jeszcze reaktywację związku, ale może to być trudne, skoro musiała interweniować matka piosenkarka, prosząc dziewczynę o to, by "uratowała" jej syna.

Po tym, co właśnie opublikował magazyn Life & Style (ten sam, który ujawnił m.in. romans Kristen Stewart), można stać jednak po stronie Seleny, która ma poważne wątpliwości. Teraz wiadomo, dlaczego.

Magazyn donosi, że 20-letnia Gomez zerwała z 19-letnim Bieberem dowiedziawszy się o jego zdradzie z… Rihanną.

- Była zdruzgotana, gdy się dowiedziała - mówi jej koleżanka. - To [chodzi o romans - przyp. red.] stało się w lutym 2011 roku, kiedy spotykali się od miesięcy. Selena nabrała wątpliwości co do całego związku.

Zgodnie z informacjami magazynu Bieber i Rihanna zaczęli flirtować dwa lata temu, kiedy spotkali się na meczu NBA. On miał 17, ona 22 lata.

W doniesienia można wątpić nie tylko dlatego, że Riri gustuje w zdecydowanie innym typie mężczyzn, ale również z powodu przyjaźni Justina z jej chłopakiem, Chrisem Brownem. Trudno powiedzieć, by panowie przyjaźnili się, gdyby Justin pokusił się o romans z Rihanną.

Wszystkie anonimowe źródła podają jednak niewierność piosenkarza jako przyczynę rozpadu ich pozornie cukierkowego związku. Może faktycznie coś w tym jest?

Justin Bieber i Rihanna mieli ROMANS?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!