Justin Bieber TAK rozpieszcza Hailey! Chce do końca kupić jej miłość?

przejdź do komentarzy

Ma gest.

justin bieber justin bieber/
Justin Bieber ze swoją nową narzeczoną, 21-letnią Hailey Baldwin, wybrał się na romantyczne wakacje do Miami. Okazuje się, że wokalista rozpieszcza swoją ukochaną jak tylko może. A przecież może dużo. Zabrał ją do niesamowitych luksusów, dzięki którym blond piękność z pewnością wzmocniła swoje uczucia do bożyszcza nastolatek.

Pięć miesięcy temu był szaleńczo zakochany w Selenie, a dziś... (ZDJĘCIA)

Podobno Bieber nie odstępował modelki na krok:


- Justin chciał, aby ich podróż do Miami była romantyczna. W szczególny sposób opiekuje się Hailey, odkąd została jego narzeczoną.

- powiedział informator magazynu Hollywood Life.

Narzeczeni zatrzymali się w Tower Penthouse Suite w Miami. Jedna noc w luksusach kosztowała aż 13 tysięcy złotych. Mieli do dyspozycji ponad 300-metrowy apartament z widokiem na ocean, ogromne łóżko i prywatny balkon.

Czego nie robi się dla miłości. Bieber to jeden z tych mężczyzn, który jest gotowy na wszystko, by tylko jego ukochana była szczęśliwa. Dla Baldwin zgolił swój seksowny (?) wąs, a pewnie już niedługo pozbędzie się tatuażu z podobizną Seleny Gomez. Wakacje za dziesiątki tysięcy dolarów to nic w porównaniu do wymienionych wyżej poświęceń.

WIEMY, jak reaguje Hailey Baldwin, gdy widzi TATUAŻ Justina z podobizną Seleny

Dodatkowo media donoszą, że we florydzkim słońcu para planowali ślub. Czy już niedługo połączy ich węzeł małżeński?Justin Bieber TAK rozpieszcza Hailey! Chce do końca kupić jej miłość?

Justin Bieber TAK rozpieszcza Hailey! Chce do końca kupić jej miłość?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (17): sortuj