Justin Bieber woli JĄ od Seleny Gomez!

przejdź do komentarzy

Ma już nową kochankę?

justin bieber justin bieber/ @Forum/Reuters/instagram.com/hollywoodlife
Justin Bieber pojawił się na premierze filmu W blasku nocy, w którym główną rolę grał jego przyjaciel, Patrick Schwarzenegger. Media od razu zauważyły, że piosenkarz był bardzo smutny. Wszyscy spekulowali, że tęskni za Seleną Gomez, z którą ostatnio się rozstał. Jak się okazało, idol nastolatek szybko znalazł pocieszenie.

Selena i Justin wychodzą z kościoła OSOBNO (ZDJĘCIA)

Bieber bawił się doskonale na popremierowym party. Nagrywał na telefon tańczącą kobietę - i nie była to Selena. Przez całą noc rozmawiał z piękną Bellą Thorne, aktorką, która pojawiła się w filmie u boku Schwarzeneggera.

Justin był zachwycony Bellą, całą noc rozmawiali i śmiali się. Thorne pochwaliła się, że jest nie tylko dobrą aktorką, ale także wspaniałą tancerką. Justin ewidentnie był zachwycony i popisy taneczne rejestrował telefonem.

TYLKO U NAS - Angelika Mucha mówi o Selenie Gomez. Jest o nią zazdrosna?

Przypomnijmy - chwilowa przerwa w związku z Seleną Gomez, spowodowana była wpływami jej matki. Kobieta uważa, że Bieber jest złym kandydatem na męża i nie zasługuje na jej córkę.

Bieber obiecał, że będzie nad sobą pracować.

Ciekawe, czy gdy mama piosenkarki zobaczy nagrania flirtującego piosenkarza z Bellą Thorne, zmieni o nim zdanie...Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (11): sortuj