Justin ma kogoś

przejdź do komentarzy

Piosenkarz balował z dwadzieścia lat starszą kobietą.

justin timberlake justin timberlake/Dlisted
Justin Timberlake na premierę filmu "Alpha Dog", gdzie zadebiutował jako aktor, zaprosił o dwadzieścia lat starszą kobietę. Osobą towarzyszącą była jego mama. Tym samym piosenkarz potwierdził rozstanie z Cameron Diaz.

Timberlake wystąpił u boku takich gwiazd jak Sharon Stone i Bruce Willis. Kręcenie filmu było dla niego ciekawym doświadczeniem, ale nie zamierza porzucić estrady dla świata filmu.

Media posądzają Justina o nowy związek z byłą przyjaciółką, Veronicą, z którą spędził święta. A tymczasem on z mamusią po premierze udał się do jednego z hollywoodzkich klubów potañczyć. Tak przypadkiem była tam także Scarlett Johansson. Aktorka wystąpiła ostatnio w najnowszym teledysku piosenkarza.

Wykonawca Sexy Back poświęcał jej całą swoją uwagę. Zresztą tak samo zrobiła jego mama. Cała trójka bawiła się przy kawałkach Jackson's 5.

Może teraz Justin skorzysta z rad mamy przy wyborze partnerki. W koñcu Cameron od początku nie zyskała sympatii swojej niedoszłej teściowej. Mamy zawsze wiedzą najlepiej.

Poniżej trailer "Alpha Dog".

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!