Justin Timberlake: Nie rozmawiałem z Britney od 10 lat

przejdź do komentarzy

O Jessice Biel nie chce mówić wcale.

justin timberlake justin timberlake/© PR Photos
- To z pewnością najważniejsza osoba w moim życiu - mówi w rozmowie z Vanity Fair Justin Timberlake o Jessice Biel, z którą niedawno rozstał się po kilku latach związku. - Nie chcę mówić więcej, bo muszę chronić rzeczy, które są mi bliskie. Na przykład ją.

Chętniej za to rozmawia o Britney Spears. Lata temu jako para byli "złotymi dziećmi show biznesu".

Rozstali się w 2002 roku po trzech latach romansu.

Każde z nich zupełnie inaczej ułożyło sobie życie i karierę. Timberlake osiąga sukces za sukcesem, Britney ma za sobą poważne załamanie nerwowe i rozwody.

- Życzę jej wszystkiego najlepszego - mówi Justin. - Nie rozmawiałem z nią od jakichś 9 czy 10 lat.


- Byliśmy do siebie podobni, dzieciaki z małych miast, które robiły to samo. Kiedy jednak wkraczasz w dorosłość, to, jakim jesteś jako dziecko, nie ma już sensu. Nie mogę mówić w jej imieniu, ale przynajmniej ja byłem kiedyś zupełnie inną osobą - opowiada.

- Ekscytujący był tak wielki sukces i to, że mogliśmy robić, na co mamy ochotę. Mówię o wszystkich: Backstreet Boys, N'Sync, Britney, Christinie... W tym czasie, mogliśmy dosłownie powiedzieć: "Lećmy na Bali" i zaraz wsiadalibyśmy na pokład samolotu na Bali. Byliśmy małymi dziećmi z wielkimi zabawkami - wspomina początki swojej wielkiej kariery piosenkarz.

Teraz, znudzony dawnym życiem, a trochę i muzyką, chce poważniej zająć się aktorstwem. Nikt nie zaprzeczy, że ma talent komediowy. Talent do przyciągania płci przeciwnej nie mniejszy. Wszyscy już czekają z niecierpliwością, kim będzie następna wybranka aktora.

Wszystko wskazuje na to, że być może Mila Kunis, którą poznał niedawno na planie filmowym...
 


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!