Justyna Dobrosz-Oracz zwolniona z TVP

przejdź do komentarzy

"Po szesnastu latach pracy usłyszałam, że muszę odejść, bo wieje wiatr zmian."

justyna dobrosz oracz justyna dobrosz oracz/© KAPiF
Justyna Dobrosz-Oracz, której kilka miesięcy temu posłanka PiS Krystyna Pawłowicz zapowiadała, że wyśle ją na urlop i zapewniała, że "opłaci jej cykl wykładów dziennikarstwa w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu", dostała wypowiedzenie. Dziennikarka, która od kilku lat była gospodynią magazynu Polityka przy kawie, odchodzi z Telewizji Polskiej.

Czytaj też: Posłanka Pawłowicz: ...oboje Lisowie i reszta kłamczuchów zostaną skierowanie na kursy medialne resocjalizacyjne." Posłanka zapowiada zmiany.

Na facebookowym profilu Dobrosz-Oracz pojawił się w środę po południu taki oto wpis:

Po szesnastu latach pracy usłyszałam, że muszę odejść, bo wieje wiatr zmian. Dziękuję wszystkim kolegom z "Wiadomości", "Teleexpressu", "Polityki przy kawie" za niezwykłe doświadczenie. Operatorom za to, że byli moim oczami. Widzom za niezliczone słowa wsparcia i recenzje. Nigdy nie złamałam dziennikarskich zasad. Nie chodziłam na niczyim pasku i nie stosowałam autocenzury. To pierwszy mój komentarz od lat. Wybaczcie, ale nie sposób w takiej chwili milczeć. Ukłony.


Justyna Dobrosz-Oracz jest kolejną dziennikarką, która odchodzi z TVP po tym, jak nowym szefem publicznej został Jacek Kurski.

Dziś pisaliśmy, że Panoramy na Dwójce nie poprowadzi już Hanna Lis, którą także zwolniono.Justyna Dobrosz-Oracz zwolniona z TVP

Justyna Dobrosz-Oracz zwolniona z TVP

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!