Justyna Steczkowska prosi Was o pomoc (FB)

przejdź do komentarzy

Chodzi o to zdjęcie sprzed lat.

justyna steczkowska justyna steczkowska/KAPiF, Facebook
Któż z nas nie lubi oglądać albumów ze starymi zdjęciami. Święta to czas, w którym sięgamy po nie częściej. Są łzy wzruszenia, mnóstwo uśmiechu i żartów.

Na FB Justyny Steczkowskiej (43 l.) właśnie pojawiła się fotografia sprzed nastu lat. Artystka jest przebrana za Królową Śniegu i pozuje z dziewczynką. Okazuje się, że to zaginiony obrazek, który przed laty miał trafić do tej uroczej osóbki u boku gwiazdy. Dziś fotka się odnalazła, a Justyna prosi o pomoc:

Kochani! Mam takie małe, świąteczne marzenie...
Zdjęcie, które widzicie zostało zrobione prawie 20 lat temu. Obiecałam wtedy tej małej dziewczynce, że ono na pewno do niej dotrze. Niestety zaginęło... Męczyło mnie to przez dłuższy czas, bo zawsze staram się słowa dotrzymywać. Emotikon smile Dziś, to już dorosła kobieta, która być może tak jak ja, szczęśliwie wyszła za mąż i ma dzieci, albo szaleje gdzieś po świecie, a może po prostu siedzi sobie w domku i miło spędza czas, nic nie robiąc Emotikon smile Niemniej jednak byłabym szczęśliwa gdyby to zdjęcie, świątecznym cudem odnalezione, do niej dotarło i spełniłabym swoją obietnicę.
Czy ktoś z Was ją zna, a może ona zna mnie i właśnie to czyta? Emotikon smile Dajcie znać i daj znać Kochana.


Miło!

 


Kochani! Mam takie małe, świąteczne marzenie...Zdjęcie, które widzicie zostało zrobione prawie 20 lat temu. Obiecałam...

Posted by Justyna Steczkowska on 23 grudnia 2015


Justyna Steczkowska prosi Was o pomoc (FB)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!