Justyna Steczkowska skomentowała paskudną plotkę (FB)

przejdź do komentarzy

Jaka jest prawda?

justyna steczkowska justyna steczkowska/KAPiF, Facebook
Od czasu do czasu kolorowe magazyny potrafią wymyślać fantazyjne plotki na temat gwiazd. Niektóre bywają bolesne, na przykład te o zdradach. Za oceanem sławy mają grubą skórę i zwykle nie przejmują się nawet obrzydliwymi pomówieniami (ile pozwów musiałyby przyszykować Kardashianki?). Polskie gwiazdy są nieco bardziej wrażliwe. Sprawy nie zawsze kończą się w sądzie. Czasami wystarczy sprostowanie na FB.

Justyna Steczkowska postanowiła właśnie skomentować doniesienia o tym jakoby straciła prawo jazdy za łamanie przepisów drogowych. Ba, ta sytuacja ma się ponoć powtarzać. Piosenkarka stanowczo zaprzeczyła tym rewelacjom:

Kochani, chyba zacznę komentować każde idiotyczne informacje gazetowe... Szkoda mi na to czasu, ale cóż poradzić
Otóż co najmniej od 10 lat mam ten same dokument prawa jazdy i mam się dobrze w swoim BMW Sikora Pozdrawiam i życzę miłego dnia, a tych ''światłych informatorów'' na razie zapraszam na moje najnowsze, szalone koncerty z Orkiestrą Cygańską. To jest dopiero prawdziwe szaleństwo i muzyczna jazda ''bez trzymanki'' Wpadnijcie do Krakowa na pierwszy koncert (8 listopada). Obiecuje, że w prezencie dostaniecie skserowane prawo jazdy z autografem Emotikon smile Miłego Dnia!


Kogoś najwyraźniej poniosła fantazja...


 


Kochani, chyba zacznę komentować każde idiotyczne informacje gazetowe... Szkoda mi na to czasu, ale cóż poradzić :) Otó...

Posted by Justyna Steczkowska on 30 września 2015


Justyna Steczkowska skomentowała paskudną plotkę (FB)

Justyna Steczkowska skomentowała paskudną plotkę (FB)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!