Już dziś w You Can Dance

przejdź do komentarzy

Liżąca łokieć Kinga Rusin i spadający z krzesła Agustin Egurrola.

you can dance you can dance/TVN
Już dziś w kolejnym odcinku 7. edycji You Can Dance - Po prostu tańcz! przed jurorami pojawi się kilka twardych orzechów do zgryzienia.

Na scenie ponownie wystąpi m.in. Edyta Wajer, która także wcześniej z powodzeniem próbowała swoich sił w poprzedniej edycji show. Od warsztatów w Maroku tancerka sporo ćwiczyła i udowodni to dziś po raz drugi stając z pewną miną przed srogim trio. Od siebie dodamy tylko, że po jej pokazie sam Agustin Egurrola spadnie z krzesła...

Oprócz niej w programie zobaczymy także innego "youcandancowego" wyjadacza. Jest nim Mariusz Adamek vel Ryjek, który zaprezentuje widzom swoją nową figurę taneczną – dżdżownicę. Nie ukrywamy, że już nie możemy się wręcz doczekać.

Wieczorem będziemy mogli również przyjrzeć się bliżej raczej nieznanej technice tanecznej o nazwie zouk. Taniec ten to ponoć romantyczna interpretacja doskonale znanej wszystkim lambady, a zaprezentuje go dziś Joanna, młodsza siostra Magdy Zwierzyńskiej, która swój bilet otrzymała już podczas castingu w Krakowie. Czy Asi uda się powtórzyć ten sukces? Przekonamy się już niebawem!

Już dziś w You Can Dance (VIDEO)

Już dziś w You Can Dance (VIDEO)

Już dziś w You Can Dance (VIDEO)

Już dziś w You Can Dance (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!