Już dzisiaj pierwszy półfinał na żywo w Must be the Music

przejdź do komentarzy

Kto wystąpi? (FOTO) AKTUALIZACJA!

must be the music must be the music/Must be the Music
Już za kilka godzin pierwszy na żywo półfinałowy odcinek muzycznego show Must be the Music. Tylko Muzyka. W sumie odcinki półfinałowe będą cztery. W każdym wystąpi 8 wykonawców, ale tylko dwóch z nich wyborem telewidzów przejdzie do finału.

Która ósemka pójdzie na pierwszy ogień?

InoRos – czyli górale z Nowego Targu i Rabki, którzy przez casting przeszli jednogłośną decyzją jurorów 4xTAK. Ich muzyką jest mieszanka wybuchowego folkowo - rockowego grania.

Eris is my Homegirl to 4 nastolatków z Lublina, którzy bardzo spodobali się jurorom i również dostali od nich 4xTAK. Na pewno pamiętacie tego ryczącego wokalistę z burzą loków.

Nicola Pustała to tegoroczna maturzystka z Gostynina. Na scenie wystąpiła z mamą Marleną. Za ciekawy występ dostała 4xTAK.

RaggaFaya to kolorowi, energetyczni rastamani z Koszalina. Nie spodobali się Korze, która powiedziała - Nie do przyjęcia, wokalnie, rytmicznie wizualnie, przekaz a’la Muppet Show… w ogóle was nie kupuje. Jednak pozostali jurorzy byli całkiem innego zdania, stąd ich obecność w półfinale.

Duet Julia Miesiączek i Witold Niedojadało – 17-letnia Krakowianka i jej starszy kolega, swój udział w półfinale zawdzięczają Elżbiecie Zapendowskiej, która przekonała pozostałych jurorów. tylko Kora była przeciwna, gdyż jak wyznała To ją nie kręci.

Aleksandra Zygmunt to urocza 10-latka ze Żmigródka, która swoim występem roztopiła serca jurorów, dostała 4xTAK.

Serge Suszyński Burbon pochodzi z Konga. Zjawiskowy wokalista, swoim wykonaniem „Snu o Warszawie” Czesław Niemena zachwycił wszystkich - zdecydowane 4xTAK.

Wiesław Iwasyszyn – 48-letni legendarny beatboxer, pierwszy tego typu artysta w Polsce i Europie. Pochodzi z Opola, w latach 80. występował na Festiwalu w Jarocinie. Wynik jaki zdobył na catingach to 4xTAK.

Jak myślicie, która dwójeczka powinna znaleźć się w finale?


AKTUALIZACJA.

Dostaliśmy informację, że grupa Eris is my Homegirl, która miała dzisiaj wystąpić, wystąpi w następnym odcinku. Zamiast nich pojawi się dzisiaj Wojtek Czarniawski, który gra w knajpach i spelunach w Poznaniu, marzy o płycie i koncertach. Podczas castingu otrzymał od jurorów 3xTAK, Kory nie przekonał jego występ, która powiedziała – Śpiew straszny, kompletnie pozbawiony energii.


Pierwsi Finaliści

Do finału przeszli InoRos i RaggaFaya. Gratulujemy! Zgadzacie się z wynikiem głosowania telewidzów?InoRos
InoRos

Eris is my Homegirl
Eris is my Homegirl

Nicola Pustała
Nicola Pustała

RaggaFaya
RaggaFaya

Julia Miesiączek i Witold Niedojadało
Julia Miesiączek i Witold Niedojadało

Aleksandra Zygmunt
Aleksandra Zygmunt

Serge Suszyński-Burbon
Serge Suszyński-Burbon

Wiesław Iwasyszyn
Wiesław Iwasyszyn

Wojtek Czarniawski
Wojtek Czarniawski

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!