Kabaret Limo kończy działalność!

przejdź do komentarzy

"Osiągnęliśmy wszystko, co było dla nas interesujące i ciekawe."

limo limo/© KAPiF
Smutna (choć może nie tragiczna - dlaczego, przekonacie się za chwilę) wiadomość dla fanów kabaretu Limo. Zespół poinformował, że wraz z końcem tego roku kończy swoją działalność.

W oświadczeniu wystosowanym przez Limo czytamy:

Od 15 lat kabaret Limo robi wszystko co w jego mocy, żebyście się czasem zachichrali. Mamy wrażenie, że przez ten czas odwaliliśmy kawał dobrej roboty.

Poznaliśmy Was, poznaliśmy siebie, poznaliśmy wiele ciekawych miejsc i ludzi. Odkryliśmy nowe formy bycia na scenie, których wypadkowa tworzy nasz aktualny program. Oprócz skeczy i piosenek pojawiły się improwizacja i stand-up. Jesteśmy dumni i bardzo radzi z takiego misz-maszu. Niemniej jednak okazało się, że wspomniane odkrycia stały się dla nas bardzo ważne i zawładnęły naszymi sercami. Mamy wrażenie, że nawet bardziej niż sam kabaret, w którym spełniliśmy się i osiągnęliśmy wszystko, co było dla nas interesujące i ciekawe
- stwierdza ekipa kabaretu.

Limo od razu dementuje ewentualne plotki na temat przyczyn rozstania:

W związku ze swego rodzaju wyczerpaniem formuły kabaretowej podjęliśmy niełatwą decyzję o zakończeniu działalności kabaretu LIMO z dniem 31 grudnia 2014 roku.
Od razu chcielibyśmy ustalić:
- nie, nie pokłóciliśmy się,
- nie, nie poszło o pieniądze,
- nie, rozwiązanie "Budki Suflera" nie ma z tym nic wspólnego.


Wielbiciele skeczy Limo mają jeszcze szansę na spotkanie z idolami. Nie tylko na YouTube:

Nie będziemy się tu żegnać, bo po pierwsze - do grudnia jeszcze szmat czasu i będzie jeszcze okazja się spotkać na żywo. Na jesień planujemy trasę "The Best Of Kabaret LIMO". Wiecie, 24 tiry z nagłośnieniem i Sting jako support O szczegółach będziemy Was informować. Po drugie - nie wyjeżdżamy na Syberię (chyba, że się kolega Putin rozbryka, ale to wszyscy się tam spotkamy :). Będziecie nas ciągle mogli oglądać - Wojtka i Szymona w improwizacjach, Ewę na deskach teatrów i estradzie, Hugona na wernisażach, a Abelarda stand-upującego to tu, to tam. Szanujemy Was, lubimy siebie i to co robimy, i chcielibyśmy, żeby tak było po kres limowania. Podpisano: Kabaret LIMO.


Będziecie tęsknić?


Kabaret Limo kończy działalność!Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!