Kacper Kuszewski nie chce już grać Marka Mostowiaka

przejdź do komentarzy

Planuje odejść z M jak Miłość?

kacper kuszewski kacper kuszewski/© KAPiF
Każdy aktor marzy o tym aby się rozwijać zawodowo - wcielać się w różne role, stawiać czoła wyzwaniom i zdobywać kolejne doświadczenia.

Największy problem mają z tym jednak aktorzy serialowi, którzy znani są głównie z jednego serialu, dzięki któremu zyskali popularność i przez kilka lub kilkanaście lat odgrywają jedną rolę.

Dołącz do naszych fanów na Facebooku! Kliknij Tutaj!

Przykładem takiego aktora jest Kacper Kuszewski, który już od 12 lat wciela się w postać Marka Mostowiaka w serialu M jak Miłość.

– Nie oszukujmy się, ta postać nie jest specjalnie kolorowa. Jest to przeciętny człowiek który żyje na wsi, ma swoją rodzinę, problemy i już – krytykuje w rozmowie z Faktem Marka Mostowiaka aktor. – Chciałbym zagrać jeszcze w jakimś innym filmie czy serialu, bo każdy aktor chciałby się rozwijać, mierzyć się z nowymi zadaniami, ja też. Spotykałem się często z opinią, że mam możliwości komediowe, że mam dużo kolorów w sobie, a wcześniej wszyscy myśleli, że jestem taki sam jak Marek z serialu.

O czym marzy aktor?

- Chętnie zagrałbym rolę charakterystyczną, zupełnie inną niż dotychczas, komediową albo psychopatycznego mordercę. Zawsze mi się też marzyła rola w filmie komediowym. Mam nadzieję, że jeszcze będę miał taką okazję - podsumowuje.

Czyżby szykowało się kolejne odejście z serialu? Brakowałoby Wam Marka?


Kacper Kuszewski nie chce już grać Mostowiaka

Kacper Kuszewski nie chce już grać Mostowiaka

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!