Kaczorowska do Kadziewicza: Brakuje mi twojego Mała

przejdź do komentarzy

Zamieściła bardzo emocjonalny wpis na blogu.

agnieszka kaczorowska agnieszka kaczorowska/KAPiF
Mówią, że zdominowała taneczne show w Polsacie. Poprzednią edycję wygrała, tym razem dotarła do finału (Kryształową Kulę zgarnęła Ewelina Lisowska).

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz byli głośno komentowaną parą w Tańcu z gwiazdami. Pojawiły się nawet plotki o romansie, które Kaczorowska ostro zdementowała w rozmowie z Galą:

- Świetnie się dogadujemy, nie będę tego ukrywać. Dzięki udziałowi w „Tańcu..”, dobrze się poznaliśmy. Plotki o rzekomym romansie utrudniają nam przygotowania do kolejnych odcinków. Boimy się wyjść na wspólny lunch, bo zaraz paparazzi zrobią nam zdjęcia i napiszą, że byliśmy na randce! To okropne, ale był moment, że złapaliśmy się na tym, że coraz bardziej się od siebie oddalamy. Pamiętam jak stanęliśmy na przeciwko siebie i powiedzieliśmy: K***, co my robimy?. Nie dajmy się zwariować. W końcu to my wiemy, jaka jest prawda, a taniec to bliska relacja.


Kaczorowska nie kryje jednak, że teraz brakuje jej Łukasza. Na swoim blogu zamieściła długi wpis z podziękowaniami. Na koniec dodała:

Dziękuję oczywiście Łukaszowi, ale już mu to mówiłam, pisałam w poprzednim poście, więc nie będę się powtarzać. Choć już mi brakuje tego Twojego „Mała, …“ słyszanego codziennie :). Bez względu na wynik, jesteś wielki! Nie tylko dosłownie. Dokonuj dalej w swoim życiu rzeczy niemożliwych i życzę Ci abyś kiedyś przestał być „ciągle drugi“.


Kibicowaliście tej parze?

Cały wpis na blogu Agnieszki Kaczorowskiej TUTAJ.

 


Kaczorowska do Kadziewczycza: Brakuje mi twojego Mała

Kaczorowska do Kadziewczycza: Brakuje mi twojego Mała

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!