Kaczorowska jest rozczarowana Maślakiem? [VIDEO]

przejdź do komentarzy

Marzy, że w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami będzie uczyć aktora.

agnieszka kaczorowska agnieszka kaczorowska/© KAPiF
Siedem odcinków w Tańcu z gwiazdami zaostrzyło Agnieszce Kaczorowskiej apetyt na taniec, zapewne i na wygraną. W rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle aktorka wyznała, że marzy się jej występ w kolejnej edycji show.

- Bardzo chętnie wezmę udział, jeżeli oczywiście taka propozycja ze strony produkcji padnie. Uważam, że to był fantastyczny czas. Szkoda, że już się to skończyło. Ale z drugiej strony wiedziałam, jak inni tańczą i realnie to wszystko oceniam. Nie liczyłam na nie wiadomo jakie rezultaty. Dużo jednak zależy od osoby, z którą się tańczy, bo to gwiazda jest oceniana i na nią głosują. Tancerka jest tym dodatkiem, ona tylko tańczy - mówi Kaczorowska.


Agnieszka nie ukrywa, że Rafał Maślak był bardzo trudnym uczniem. Nie udało się jej zdziałać cudów, ponieważ Mister Polski musiał pokonywać zbyt wiele barier:

- Rafał jest modelem, który nie miał do czynienia z tańcem i który przede wszystkim miał taką malutką barierę, jeżeli chodzi o sam występ na żywo, o to, że jest tyle ludzi w studiu, że jest taka publiczność przed telewizorami. Musiał te granice pokonywać. Uważam, że zrobił niesamowitą robotę, bo w porównaniu z pierwszym odcinkiem, to ostatni odcinek czy przedostatni, to był znacznie lepszy. Ale jednak to jest inna praca, bardziej nad tym, żeby on wyszedł i w ogóle zatańczył cokolwiek, dlatego marzy mi się aktor.


Kaczorowska chciałaby zatańczyć z konkretną osobą, nie zdradza jednak, kto miałby to być. W każdym razie byłby zapewne bardziej pojętnym uczniem, niż Mister.

- Mam taką jedną osobę, ale jej nikomu nie zdradzam. Zdradzam tylko swoim myślom i wysyłam tę informację do wszechświata. Jeżeli to kiedyś się jakimś cudem uda, to obiecuję, że powiem, że to była ta moja osoba
- zapowiada tancerka.

Chcielibyście zobaczyć Kaczorowską w następnej edycji show?


Kaczorowska jest rozczarowana Maślakiem? [VIDEO]

Kaczorowska jest rozczarowana Maślakiem? [VIDEO]

Kaczorowska jest rozczarowana Maślakiem? [VIDEO]

Kaczorowska jest rozczarowana Maślakiem? [VIDEO]

Kaczorowska jest rozczarowana Maślakiem? [VIDEO]

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!