Kaczorowska skomentowała zdjęcie swoich stóp z odciskami

przejdź do komentarzy

"Nie można mieć wszystkiego..."

agnieszka kaczorowska agnieszka kaczorowska/© KAPiF
Dwa dni temu Agnieszka Kaczorowska (23 l.) pokazała na Instagramie zdjęcie swoich wypielęgnowanych nóg. Piękny manicure, gładka skóra. Było jednak coś, co sprawiło, że fotka stóp tancerki stała się najczęściej udostępnianym zdjęciem w polskim internecie.

Otóż stopy celebrytki były naznaczone mnóstwem odcisków. Były osoby, które nie cofnęły się przed negatywnymi komentarzami.

Teraz aktorka odnosi się do tych komentarzy. Na jej blogu pojawił się cały post poświęcony stopom.

Ostatnio internet obiegło zdjęcie moich stóp, które wrzuciłam na Instagram. Bardzo zabawne jaką furorę zrobiło - pisze Agnieszka.


Jest to narzędzie mojej pracy, którego się nie wstydzę i które przypomina mi, że nie można mieć wszystkiego, ale można mieć wszystko o czym się marzy. Stopy pokazują mi jak wiele pracy włożyłam, ile godzin wytańczyłam, ile barier pokonałam, aby być tu gdzie teraz jestem. Najlepsze jest to, że nie zamierzam dać im zbytnio odpoczywać. Zamierzam pracować nimi dalej i dawać im ostry wycisk. Nie marzę o stopach, które wyglądają idealnie, jak z reklamy. Chcę tylko, aby były zdrowe, silne i zadbane - podkreśla tancerka.


Przy okazji celebrytka wspomina czas, gdy nie mogła polegać na swoich stopach:

W 2012 roku miałam kontuzję stopy, to był bardzo trudny moment mojego życia, o którym może kiedyś zdecyduję się opowiedzieć Wam szczegółowo. Od tamtej pory jednak, to stopy są dla mnie najważniejszą częścią ciała. Dbam o nie, bo wiem, że to podstawa tańca... i nie tylko. Tancerką być... wiele osób powie, że jest ciężko, że to dużo poświęceń i problemów. Ale bycie tancerką, to życie pełne pasji, radości, rozmowy z własnym ciałem, obserwacji... i świadomej rezygnacji w drodze do swoich celów - kończy gwiazda.
Małe przyjemności. Latoooo!!! ☀🌞👍💛😊 Dziękuję DS INSTYTUT 😘 Buty @karipolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Kaczorowska (@agakaczor)
Kaczorowska skomentowała zdjęcie swoich stóp z odciskami

Kaczorowska skomentowała zdjęcie swoich stóp z odciskami

Kaczorowska skomentowała zdjęcie swoich stóp z odciskami

Kaczorowska skomentowała zdjęcie swoich stóp z odciskami

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!