Kaczyńska tłumaczy się z bycia modelką

przejdź do komentarzy

"Nie można powiedzieć, że byłam profesjonalną modelką wcześniej."

olga kaczyńska olga kaczyńska/© KAPiF
Część widzów była oburzona - drugą edycję Top Model wygrała modelka, która miała za sobą już pracę jako profesjonalistka. Znała modeling, zresztą o jej zdjęcia nietrudno było w internecie, chociaż rzekomo przed rozpoczęciem show jej zdjęcia zostały usunięte ze strony agencji D'vision, która była patronem programu.

Teraz Olga twierdzi, że nigdy profesjonalną modelką nie była, a wszystko to dzieło przypadku. Przyznaje jednak, że kontrakt miała dwa lata temu, w Paryżu. Czyli później przerwa? Jej zdaniem tak.

- Zawsze zajmowałam się modelingiem dorywczo, bo zawsze szkoła była dla mnie najważniejsza. Do matury nie bardzo myślałam o modelingu, coś tam czasem na wakacje. Także nie można powiedzieć, że byłam profesjonalna modelką wcześniej, zresztą żadnej umowy nie miałam. Ostatnia moja umowa - z SPP, wrocławską agencją - została rozwiązana 2 lata temu, dokładnie w lutym dwa lata temu. Nie mam nic do ukrycia, mogę przedstawić dokumenty, jeśli komuś to jest potrzebne - powiedziała w rozmowie z jednym z portali modowych.

Jest takie powiedzenie, że winny się tłumaczy...

 


Olga Kaczyńska

Olga Kaczyńska
Foto: gavelg.com

Olga na zdjęciach kolekcji projektanta Gavła Grzegórskiego. Zdjęcia najprawdopodobniej powstały PRZED udziałem w Top Model.


Olga Kaczyńska

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!