Kamil Bednarek jednak nie wystąpi w brytyjskim X-Factor?

przejdź do komentarzy

Owszem, brał udział w castingu, ale...

kamil bednarek kamil bednarek/© KAPiF
W swoim wtorkowym show Kuba Wojewódzki sprzedał światu gorącego newsa, który okazał się lekką "podpuchą".

Showman poinformował, że w następnej edycji brytyjskiego X-Factor wystąpi Kamil Bednarek. Posypały się gratulacje, zrobiło się miło.

Tymczasem Codzienna Gazeta Muzyczna donosi, że Bednarek nie wystąpi w brytyjskiej edycji talent-show. Owszem, wokalista brał udział w castingu. Co więcej - przeszedł go pomyślnie. Okazało się jednak, że Kamil jest już zbyt znany i popularny, by brać udział w show, które ma odkrywać gwiazdy.

Kamil faktycznie kilka tygodni temu był na pre-castingu w Londynie, faktycznie zaśpiewał i... przyszło mu odpowiadać na lawinę pytań, których w formularzu rejestracyjnym nie było. Pytań o management, o kontrakt i jego zawartość, o nakłady sprzedanych płyt, o ilość koncertów i frekwencję na nich, o skalę popularności w kraju, itp, itd... I w miarę, jak padały kolejne pytania stawało się jasne, że brytyjski X Factor to nie miejsce dla Bednarka. Brytyjski X Factor to przede wszystkim program poszukujący talentów, które dopiero czekają na odkrycie.

W największym skrócie: tak, Bednarek brał z powodzeniem udział w castingach do brytyjskiego X-Factor. Nie, wcale w nim nie wystąpi
- czytamy na portalu Codzienna Gazeta Muzyczna (cały post znajdziecie tutaj)

Mówi się trudno. Na przyszłość słowa Kuby Wojewódzkiego będziemy mocno filtrować;)


Kamil Bednarek jednak nie wystąpi w brytyjskim X-Factor?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!