Kamil Durczok rozpoczyna walkę o 9 mln odszkodowania

przejdź do komentarzy

Za co dokładnie?

kamil durczok kamil durczok/KAPiF
Ta afera wstrząsnęła polskim show-biznesem. W szóstym i dziewiątym numerze Wprost z tego roku pojawiły się teksty dotyczące domniemanego molestowania seksualnego, którego miał się dopuszczać Kamil Durczok. Pojawił się też materiał (8/2015), w którym napisano, że policja spisała Kamila uciekającego z mieszkania, w którym znaleziono biały proszek.

Durczok wylądował w szpitalu i długi czas milczał. Pierwszą ze spraw badała komisja powołana przez TVN. Żona dziennikarza napisała list otwarty:

(...) Uważam, że to co robicie jest gorsze, niż to co zarzucacie. Pomyliliście rolę dziennikarzy z rolą psów gończych tropiących ofiarę. To nie jest rzetelne dziennikarstwo, to w ogóle nie jest dziennikarstwo. Nie mając dowodów na zarzuty, które postawiliście w pierwszym tekście i tropiąc wątki z jego osobistego życia, dzwonicie gorączkowo do dalszych i bliższych znajomych moich i Kamila, nie mających żadnego związku z jego pracą. To skandaliczne.

Kamil od kilku lat jest wolnym mężczyzną i jego prywatne życie jest jego prywatną sprawą. Kto i co poza żądzą taniej sensacji dał Wam tytuł, aby w natarczywy sposób wydzwaniać po całej Warszawie i Śląsku w poszukiwaniu tematów do kolejnych publikacji?


Właśnie ruszyły czynności przygotowawcze do procesów, w których Kamil domaga się dużego odszkodowania. Żąda 2 miliony złotych za domniemanie molestowania i aż 7 milionów złotych za tekst "z białym proszkiem".

Dostanie aż tyle? Czas pokaże.

 


Kamil Durczok rozpoczyna walkę o 9 mln odszkodowania

Kamil Durczok rozpoczyna walkę o 9 mln odszkodowania

Kamil Durczok rozpoczyna walkę o 9 mln odszkodowania

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!