Kamil Durczok skomentował publikację we Wprost (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Co potwierdził?

kamil durczok kamil durczok/KAPiF
Wszystko wskazuje na to, że ta publikacja Wprost będzie jedną z najgłośniejszych w tym roku.

W tygodniku pojawił się reportaż właściciela mieszkania w apartamencie na Mokotowie. Mężczyzna miał pojawić się w swoim lokum celem wyegzekwowania zaległego czynszu od 29-letniej kobiety. Na miejscu miał zastać biały proszek i akcesoria erotyczne.

O ile te doniesienia trudno potwierdzić, o tyle wezwana na miejsce policja wylegitymowała tego dnia w rzeczonym budynku Kamila Durczoka (46 l.). Dziennikarz stacji TVN już zdążył odpowiedzieć na ten materiał. Udzielił wywiadu w radiu Tok FM:

Żeby była jasność powiem jedno zdanie, chociaż uważam, że to moja absolutnie prywatna sprawa. Tak, w prywatnym czasie odwiedziłem mieszkanie, w którym przebywała jedna z moich znajomych. To, co tam robiłem, to moja prywatna sprawa, to nie było żadne złamanie prawa.


Durczok dodał też, że nie wie, co znajdowało się w mieszkaniu:

A skąd ja mam wiedzieć, co tam w ogóle było? Tam była awantura między tą osobą i właścicielami mieszkania, która dotyczyła zaległości czynszowych. Policja była w środku, a potem odjechała. Gdyby był jakikolwiek ślad białego proszku, to wyobrażasz sobie policjanta, który by wyszedł i to zostawił?


Dziennikarz zaznaczył również, że nigdy nie miał i nie ma nic wspólnego z molestowaniem, czy mobbingiem:

Nigdy nie byłem molestującym szefem. Czym innym jest molestujący, a czym innym wymagający szef. Ja jestem cholerykiem, czasem wybucham w pracy, co jest normalne, ale nigdy by mi do głowy nie przyszło, by powiązać takie relacje z molestowaniem. Z całą stanowczością, jasno i wyraźnie chciałem powiedzieć: nigdy nie molestowałem żadnej z pracownic, żadnej kobiety.


Dziennikarz w tej chwili przebywa na urlopie.

 
Kamil Durczok skomentował publikację we Wprost

Kamil Durczok skomentował publikację we Wprost

Kamil Durczok skomentował publikację we Wprost

Kamil Durczok skomentował publikację we Wprost (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!