Kanye naciska, by Kim skończyła pracę na planie reality show

przejdź do komentarzy

W nowym domu nie chce żadnych kamer. Kris tymczasem kombinuje.

kim kardashian kim kardashian/© PR Photos
Kanye West (37 l.) widzi swoją żonę w bardziej ambitnej roli niż bohaterka reality show. Muzyk namawia Kim Kardashian (33 l.) , by po zakończeniu 10. sezonu zrezygnowała z udziału w Keeping Up With The Kardashians.

Kręcenie 10. sezonu rozpocznie się w ciągu najbliższych 2 miesięcy. Wraz z tą serią kończy się kontrakt Kim. Trzeba go będzie odnowić albo zakończyć współpracę.

Na to nie chce się oczywiście zgodzić mózg rodziny - Kris Jenner (58 l.) wie, że to dzięki Kim do kasy płyną wielkie pieniądze. Dlatego pomyślała o podwyżce dla córki. Na zachętę Kim dostałaby 10 milionów dolarów za dwuletni kontrakt ze stacją E!.

Kim łasa na taki zarobek, ale i nie chcąca denerwować męża, chciałaby wziąć udział w kolejnych edycjach show, ale jej udział miałby być mniej znaczący. Informatorzy twierdzą jednak, że to mało prawdopodobne, by kanał E! zgodził się na podpisanie takiego kontraktu.

Wszyscy wiedzą, że to dla Kim ludzie w ogóle włączają ten show. Jeśli jej zabraknie albo będzie się pojawiać zbyt rzadko, program straci widzów, a stacja pieniądze.


A więc Kim - pieniądze albo życie! Co wybierasz?Kanye naciska, by Kim skończyła pracę na planie reality show

Kanye naciska, by Kim skończyła pracę na planie reality show

Kanye naciska, by Kim skończyła pracę na planie reality show

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!