Kanye West flirtuje z nianią Nori?

przejdź do komentarzy

Wielka obawa Kim.

kim kardashian kim kardashian/© Fame/Flynet
W ostatnim czasie sporo hollywoodzkich niań straciło pracę. Wszystko przez wydarzenia w rodzinie Gwen Stefani i Gavina Rossdale'a. Okazuje się, że muzyka i nianię jego dzieci od lat łączy romans. Podobną traumę przeżyła Jennifer Garner, zresztą nie tylko ona. Lisa panów, którzy dopuścili się zdrady z własną pracownicą jest całkiem długa.

Problem z opiekunką zawitał również do związku Kim Kardashian (35 l.) i Kanye Westa (38 l.). Kiedyś nianią North West była korpulentna, czarnoskóra kobieta. Media pisały wówczas, że Kim zatrudniła specjalnie mało urodziwą panią, bo obawiała się, że może ziścić się najgorszy ze scenariuszów.

Jednak z czasem w rodzinie Kardashianów, pojawiła się nowa opiekunka. Młodsza, szczuplejsza i ładniejsza od poprzedniej. Początkowo Kim nie miała z nią żadnego problemu, w końcu sama ją zatrudniła. Jednak w świetle najnowszych wydarzeń w rodzinach innych gwiazd, Kimmy zaczyna się bać.

Teraz, gdy celebrytka czuje się jak wieloryb (my tylko ją cytujemy!) widzi wroga w każdej kobiecie, która kręci się przy jej mężu. Rozważała nawet zwolnienie opiekunki, ale wie, jak bardzo lubi ją Nori.

Na miejscu Kim bylibyśmy spokojni. Kanye to indywiduum i egoista o przerośniętym ego. ON, pan, władca i geniusz miałby związać się z nianią?


Kanye West flirtuje z nianią Nori?

Kanye West flirtuje z nianią Nori?

Kanye West flirtuje z nianią Nori?

Kanye West flirtuje z nianią Nori?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!