Kanye West ma dość Scotta Disicka!

przejdź do komentarzy

Otwarcie powiedział, co o nim myśli.

kanye west kanye west/Fame/Flynet, Instagram
Nie od dziś wiadomo, że Scott Disick (31 l.) nie jest wymarzonym kandydatem na męża i ojca. Kourtney Kardashian ma z nim już troje dzieci, a para wciąż nie stanęła na ślubnym kobiercu. Z wieści o najmłodszym dziecku Disick wyraźnie nie był zadowolony. Plotki głoszą, że Lord w ogóle nie pomagał ciężarnej partnerce. Wolał bawić się w klubach i spać w ciągu dnia. Po porodzie niewiele się zmieniło. Ba, Disick znowu wylądował na terapii. Na domiar złego, w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby podrywał Kendall Jenner.

Zachowanie "szwagra" bardzo nie podoba się Kanye Westowi (37 l.). Mąż Kim Kardashian bardzo dba o swoją córeczkę, North West. Para stara się o rodzeństwo. Raper nie może zrozumieć beztroskiego zachowania Scotta:

- Ma serdecznie dość patrzenia na to, co wyrabia Scott. Najbardziej szkoda mu dzieci, których kontakt z ojcem jest praktycznie na poziomie zerowym. Poradził Kourtney by wzięła sprawy w swoje ręce. Uważa, że Kourt powinna zakazać mu widywania się z Masonem i pozostałą dwójką dopóki nie przestanie pić. Dzieci nie powinny patrzeć na ojca w takim stanie- czytamy na jednym z portali.


Słuszna rada?


Kanye West ma dość Scotta Disicka!

Kanye West ma dość Scotta Disicka!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!