Kanye West nagrał seks-taśmę z sobowtórką KIM KARDASHIAN!

przejdź do komentarzy

W dodatku z mężatką.

kanye west seks wideo kanye west seks wideo/© Fame/Flynet
Kim Kardashian i Kanye West łączy nie tylko zamiłowanie do lansu i dziwacznej mody. Okazuje się, że tych dwoje ma na koncie też… seks taśmę!

RadarOnline.com dowiedział się, że raper nagrał własne seks-wideo, na którym widzimy też kobietę bardzo podobną do Kim.

Nagranie trwa prawie 20 minut, najprawdopodobniej w pokoju hotelowym. Na początku partnerka Kanyego zapewnia, że ma 18 lat.

- Mój mąż i ja nie uprawiamy już seksu, dlatego tu jestem.

18-letnia mężatka? Nie zapominajcie, że to Kanye - w jego wypadku wszystko jest możliwe.

Dziewczyna ma pełne kształty w typie Kim, ciemną karnację i długie, czarne włosy. Redaktorzy portalu widzieli nagranie w całości i zaświadczają, że jest na nim Kanye.

Seks nie jest wyszukany - nie ma na nim ani pocałunków, ani żadnej formy gry wstępnej. Raper po prostu "robi swoje" w kilku pozycjach. To on włącza kamerę, wielokrotnie spogląda w obiektyw, a następnie wyłącza sprzęt. Nie ma zatem mowy, że nagrywała to osoba trzecia.


Kanye jest ponoć przerażony tym, że wideo wyląduje w sieci (co zapewne jest tylko kwestią czasu). Zdaniem informatorów powstało na krótko zanim zaczął spotykać się z Kim.

Nagranie jest już rzecz jasna sporo warte. Teraz wystarczy posłuchać rad mamusi Kardashianek. To ona negocjowała sprzedaż seks-taśmy własnej córki. Dzięki niej Kanye może jeszcze zarobić na wstydzie. Wtedy już będzie jak członek rodziny.

Kanye West nagrał seks-taśmę z sobowtórką KIM KARDASHIAN!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!