Kanye West oszalał?

przejdź do komentarzy

Błaga Zuckerberga o pożyczkę!

kanye west kanye west/FameFlynet, Twitter
Coraz gorzej jest z Kanye Westem (38 l.) i nie mówimy wcale o jego ostatnich problemach finansowych. Raper, który znany jest ze swojego ciętego języka, znowu błaga o pomoc finansową. Tym razem samego Marka Zuckerberga (31 l.), właściciela Facebooka. I nie prosi o małą kwotę, ale o... miliard dolarów!

Mąż Kim Kardashian (35 l.) widać wydaje więcej niż zarabia, bo przyzwyczaił się do życia w luksusach. Jednakże takie płaszczenie się w mediach społecznościowych i robienie z siebie błazna - po raz kolejny zresztą - nie wróży nic dobrego.

Czy jego płyta The Life of Pablo może okazać się klapą? Fani powoli odwracają się od piosenkarza, po tym jak znowu zaczął obrażać wiele osób. Dostało się nie tylko Taylor Swift, ale również jego żonie Kim, którą zwyzywał od dziwek!

Piosenkarz zamieścił swoje błagania na Twitterze, pisząc Zuckerbergowi, że jest największym artystą w dziejach i właściciel Facebooka na pewno nie pożałuje ogromnej pożyczki, bo jak sam stwierdził - wyda je naprawdę "mądrze". Czy takie działanie zostanie zauważone przez Marka?

Naszym zdaniem Kanye chce narobić coraz większego szumu wokół swojej osoby. Stąd te jego wszystkie tanie zagrywki.

Zobacz więcej: Kanye West dostał niemoralną propozycję...

Choć z drugiej strony - co się z nim dzieje? Może nie wytrzymuje presji?Kanye West oszalał?

Kanye West oszalał?

Kanye West oszalał?

Kanye West oszalał?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!