Kanye West wystąpi w Keeping Up With The Kardashians

przejdź do komentarzy

Kim się cieszy - on wie, o co chodzi w tym biznesie!

kanye west kanye west/© PR Photos
Zgodnie z przewidywaniami nowy chłopak Kim Kardashian, Kanye West, pojawi się w nowym sezonie reality show Keeping Up With The Kardashians.

Kanye jest bardzo zakochany w Kardashiance i zapewnił ją, że jeśli tylko będzie chciała, on stanie przed kamerami reality show. Ponoć (ponoć!) Kim ociągała się z decyzją, pamiętała bowiem fatalne zakończenie swego poprzedniego związku, który kwitł i kończył się na oczach milionów widzów, ale w końcu zdecydowała, że Kanye będzie częścią jej show.

West nie pojawi się w programie od razu - prawdopodobnie dołączy do ekipy w drugiej połowie sezonu (ten rusza 20 maja na kanale E!).

Tymczasem informatorzy bulwarówek mówią, że Kardashianka jest wniebowzięta, ponieważ wreszcie znalazła mężczyznę, który wie, o chodzi w show-biznesie:

Czuje się przy nim wyjątkowo komfortowo, bo wie, że Kanye rozumie jej styl życia i sposób zarabiania pieniędzy. Nie zamierza też krytykować jej występów w reality show. Poza tym Kim widzi, że Kanye nie chce jej wykorzystać po to, by się wylansować, tak jak to robił Kris Humphries.

Tego nie bylibyśmy tacy pewni. Ale niech jej będzie.


Kanye West wystąpi w Keeping Up With The Kardashians

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!