Kariera roku 2008 - sonda

przejdź do komentarzy

Kto zawrócił nam w głowach najbardziej?

jola rutowicz jola rutowicz/ © KAPiF

Kariera roku 2008

Marta Żmuda Trzebiatowska


Polska Jessica Alba podbiła serca Polaków swoją urodą i skromnością, którą na każdym kroku chciała pokazać. I choć dla nas jest nieco za grzeczna, ludziom się podoba.

Kariera roku 2008

Iga Wyrwał

Skromności ma dużo mniej, niż Marta Żmuda Trzebiatowska, ale kiedy pracuje się ciałem, a w szczególności piersiami, o skromności nie może być mowy. Na punkcie Igi oszalała najpierw Wielka Brytania, a później Polska. Ciekawi jesteśmy, czy kolejny rok będzie należał do niej w równym stopniu.

Kariera roku 2008

Jola Rutowicz

Różowy, lateksowy fenomen - to, że taka osoba będzie w stanie zrobić swego rodzaju karierę, nikt nie przewidział. A Joli i jej różowemu koniowi się udało do tego stopnia, że teraz wszyscy mają jej dość.

Kariera roku 2008

Rihanna

To już gwiazda o międzynarodowej sławie, ale jej kariera wciąż się rozwija. Z czasem robi się coraz bardziej drapieżna, przynajmniej jeśli chodzi o stroje. Nas ciekawi, kiedy swoje hity i urodę podeprze jakimś skandalikiem.

Kariera roku 2008

Britney Spears

Doprowadzona do ładu Brit wróciła z nową płytą, która - choć zbiera różne recenzje - zrobiła niemało zamieszania. Fanów cieszy na pewno jej powrót do normy. Każdy miał dość jej zaniedbania.

Kariera roku 2008

Maria Peszek

Naczelna prowokatorka, która w szybkim tempie stała się ulubienicą Polaków. Śpiewa i mówi, co myśli, w nosie ma modę i konwenanse. Nikt tak jak ona nie śpiewa o damskiej depilacji, a raczej jej braku.

Kariera roku 2008

Feel

Zaczynamy się zastanawiać, czy - tak jak Jola Rutowicz nie stają się powoli ofiarami własnego sukcesu. W 2008 roku było ich wszędzie pełno, a wiadomo, że taki przesyt nie może prowadzić do niczego dobrego.

Kariera roku 2008 Kariera roku 2008 Kariera roku 2008

Gwiazdki internetu: Luntek, Gracjan Roztocki i Roland Pieczkowski

Oglądani, wyśmiewani, krytykowani i... uwielbiani. Roland i Gracjan zabłysnęli też na szklanym ekranie.
Nie dziwmy się ich popularności - skoro telewizja publiczna zapłaciła Joli Rutowicz za jazdę na lodzie i robienie szopki?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!