Karl Lagerfeld ma SIOSTRĘ!

przejdź do komentarzy

Christiane Johnson mieszka w USA.

karl legerfeld karl legerfeld/© Fame/Flynet
81-letni dyrektor artystyczny domu mody Chanel jest otwartym człowiekiem, który udzielił w życiu niezliczoną ilość wywiadów. Mówi o wszystkim - nawet, że podróżuje z poduszką z dzieciństwa, która jest w opłakanym stanie - może opowiadać o swoich projektach, planach, sukcesach i kłębiących się w jego głowie myślach, jednak kiedy pytany jest o rodzinę milczy jak grób. A mógłby opowiedzieć np. o swojej starszej siostrze, Christiane Johnson (83 l.).

To nie jest historia pokroju "Beyonce dowiedziała się, że ma kolejnego brata czy siostrę", Karl i Christiane maja tych samych rodziców, są rodzeństwem z krwi i kości. 83-letnia siostra geniusza mody mieszka w Connecticut.

Christiane przeprowadziła się do USA, gdy jej brat zaczął pracować dla domu mody Balmain, tam pracowała jako opiekunka do dzieci. Szybko się zakochała i wyszła za mąż.

Dzielące rodzeństwo kilometry nie przeszkadzają im w utrzymywaniu kontaktu. Dodajmy klasycznego kontaktu, bo projektant pisze z siostrą listy.

Wyobraźcie sobie, jaka piękna musi być papeteria, na której pisze Karl!

Siostra Lagerfelda udzieliła ostatnio wywiadu, w którym zdradziła te kilka smaczków. Christiane dodała, że nie czuje żalu z powodu ograniczanego kontaktu z bratem - "Wiem, że jest zajęty" - mówi.


Karl Lagerfeld ma SIOSTRĘ!

Karl Lagerfeld ma SIOSTRĘ!

Karl Lagerfeld ma SIOSTRĘ!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!