Karol i Klaudia poza burtą

przejdź do komentarzy

You Can Dance III odc.2

you can dance you can dance/ © KAPiF
Tancerze otworzyli dzisiejszy odcinek jako tańczący zombie. Co prawda choreografia robiła wrażenie jakby lekko miała promować Wiolę Fiuk, ale reszta nie zgłaszała oficjalnych protestów.

Pierwszą parą na parkiecie byli dziś Ada i Kamil. Jive i Joanna Szokalska jako choreograf to nie lada wyzwanie. Do tego jeszcze kawałek I kissed a girl Katy Perry. Michał Piróg skwitował ich krótko były dwa słonie na scenie. Na pocieszenie najmłodsza uczestniczka trzeciej edycji usłyszała od Weroniki Marczuk, że ma talent aktorski i powinna iść na casting.

Numer dwa to Iza i Kuba. Im trafiło się afro dance i ...Maria Foryś jako choreograf. Trzeba jej oddać, że stworzyła ciekawy układ. Było dużo energii i multum seksu. Tylko Kinga Rusin zabrnęła za daleko komentarzem, że Kuba się usztywnił patrząc na Piróga.

Klaudia i Gabriel wyszli na parkiet jako trzeci. W tangu argentyńskim ona miała być myśliwym, a on zwierzyną. Przynajmniej tak zakładał Piotr Woźniak. Egurrola podkreślił, że pokazali choreografię, ale nie zatańczyli tanga.

Po nich przyszedł czas na Paulinę i Karola. Miała być meksykańska salsa. Joanna i Konrad Dębscy starali się z nich wykrzesać Banderasa i kusicielkę. Michał Piróg nie pozostawił jednak wątpliwości co do tancerza zatańczyłeś tak jak Banderas zrobił połowę swoich filmów, zmasakrowałeś ten taniec. Z kolei przewodniczącemu jury brakowało tańca w tańcu.

Następny był modern jazz i Anita z Michałem. Ich występ przejdzie do historii telewizji jako taniec w deszczu. Uczestnicy zmierzyli się z ulubioną piosenką Piróga Gabriel Lamb. Może to spowodowało, że nie było idealnie, aczkolwiek było to przyjemne dla oka show.

Przedostatni zatańczyli Wiola i Tomek. Ich hip hop uratował odcinek. Anthony Kaye ułożył idealną choreografię. Jak powiedział Egurrola to było doskonałe. Piróg rzucił było równo i zaje....

Na koniec wystąpili Justyna i Marcin. Michał Piróg bacznie obserwował ich w tańcu współczesnym. Mariusz Olszewski układając choreografie wydobył z tancerzy ich najlepsze cechy. Agustin Egurrola podkreślał trudność układu, a Michał Piróg uznał, że było bardzo dobrze.

Ten odcinek nie był tak doskonały jak ten pierwszy. Może dlatego jury było łatwiej podjąć decyzję, aby solówki pokazali Ada, Kamil, Klaudia, Gabriel, Paulina i Karol. Tej rywalizacji nie przetrwali Klaudia Bryzek i Karol Niecikowski.


You Can Dance

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!