Karolak: Facet ma rozsiać jak najwięcej nasienia po okolicy

przejdź do komentarzy

Chce mu się rzygać, gdy widzi śluby ludzi show-biznesu.

tomasz karolak tomasz karolak/© KAPiF
Tomasz Karolak był gościem audycji Testosteron FM w Radio Kolor. Aktor podzielił się swymi spostrzeżeniami na temat instytucji małżeństwa i roli, jaką mężczyzna ma do spełnienia w życiu.

Karolak stwierdził, że mimo iż pochodzi z kochającej się rodziny, w której rodzice są razem od 30 lat, buntuje się przeciw każdej narzucanej mu normie społecznej:

- Jestem zdecydowanym przeciwnikiem wszelkich utartych reguł, m.in. instytucji małżeństwa.
Zacząłem też zastanawiać się nad istotą przysięgi małżeńskiej, nad słowami „że Cię nie opuszczę do końca życia...”. Pytam więc, skąd wiesz co Ci się w życiu trafi? Nie wiemy co będzie jutro! Poza tym nasza Polska przoduje w rozwodach - tłumaczy aktor, który ma awersję do przereklamowanych uroczystości:

- (...) jak patrzę na te śluby, na to wszystko w polskim show-biznesie, że zapraszają, ogłaszają, sprzedają zdjęcia, to mi się zwyczajnie rzygać chce! - piekli się aktor.

Ojciec półtorarocznej Leny ma też wyrobiony pogląd na rolę mężczyzny w społeczeństwie:

- Monogamia jest sprzeczna z naturą człowieka, zwłaszcza faceta, bo facet ma za zadanie rozsiać jak najwięcej nasienia po otoczeniu, po okolicy - twierdzi.

I na koniec to, co Karolak powiedział o matce swego dziecka, Wioli Kołakowskiej:

- Wiolkę wkurza i stresuje chyba wszystko, co ze mną związane. Myślę, że nawet ... chyba... ona nawet nie wie czy jest moją partnerką...

Takich mężczyzn ciekawie się słucha. Znacznie gorzej jest, gdy się na nich trafi.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!